Keystone logo
Swansea University LLM v mezinárodním námořním právu
Swansea University

LLM v mezinárodním námořním právu

0 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 7 900 GBP na plný úvazek; 3 950 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 2 650 £ ročně na 3 roky na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 16 450 £ na plný úvazek; 8 250 £ / rok na 2 roky na částečný úvazek; 5 500 GBP ročně na 3 roky na č

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Moře je životně důležité pro lidskou existenci - pro obchod, navigační trasy a jako hlavní zdroj přírodních zdrojů. Vždy je požadována právní odbornost v otázkách souvisejících se zákonem v těchto oblastech.

Naše LLM v mezinárodním námořním právu vám poskytne důkladné porozumění zákonu o smlouvách o přepravě zboží, námořním pojištění, mezinárodním obchodu a mořském právu.

Díky učení od odborníků s vysokou úrovní akademických a praktických zkušeností získáte odborné znalosti a dovednosti, které zaměstnavatelé vysoce oceňují, a otevřete řadu vzrušujících pracovních příležitostí.

Proč mezinárodní námořní právo ve Swansea?

Jako postgraduální studentka na Hillary Rodham Clinton School of Law budete součástí celosvětově uznávané právnické školy s prosperujícím akademickým prostředím, které se zavázalo k dokonalosti ve výuce a výzkumu a nabízí výjimečnou studentskou zkušenost.

Budete osvobozeni od požadavků na úroveň 2 členství v CIArb, takže můžete požádat o úroveň člena institutu (MCIArb) po úspěšném dokončení modulu International Commercial Arbitration module

Swansea University je na 26. místě ve Velké Británii za kvalitu výzkumu a 22. místo za dopad na výzkum (REF 2014).

Vaše mezinárodní zkušenosti s námořním právem

Na tomto stupni LLM získáte znalosti a zkušenosti, které vám umožní rozvinout se v právníka nebo právníka v 21. století s odborným a důkladným porozuměním mezinárodního námořního práva.

Naše postgraduální právnické vzdělání vám dává příležitost učit se od akademiků, kteří jsou odborníky v oboru, s bohatými akademickými a praktickými zkušenostmi.

Dozvíte se také:

 • Hostující přednášky, které vám umožní nahlédnout do praxe v oboru
 • Mooting soutěže
 • Letní školy v zahraničí

Mezinárodní pracovní právo v námořním právu

Absolventi LLM v mezinárodním námořním právu mají dobrou pozici pro stimulaci a odměňování kariérních příležitostí.

Zlepšení vaší zaměstnatelnosti je pro nás klíčovou prioritou a pořádáme celou řadu akcí, které vám pomohou, včetně každoročního veletrhu kariérního postupu LLM, který vám dává příležitost setkat se s místními a mezinárodními právnickými firmami, a také pořádat síťové akce a návštěvy předních praktik ve městě Londýn.

Vstupní požadavky

 • Vstupní požadavek pro tento LLM v mezinárodním námořním právu je titul 2: 2, nejlépe v příbuzné disciplíně.
 • Kandidáti s příslušnými zkušenostmi se rovněž žádají, aby se přihlásili.
 • Vítáme přihlášky od studentů z celého světa a vyžadujeme doklady o předchozím studiu, které odpovídá vstupním požadavkům.
 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete potřebovat přijatelný průkaz ve schválené anglické jazykové kvalifikaci, jako je test IELTS (s celkovým skóre nejméně 6,5 a minimálně 6,0 v každé složce).
 • K dispozici jsou bezplatné kurzy angličtiny, které vám pomohou zlepšit vaše kritické právní myšlení a psaní.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

School of Law zaujímá aktivní přístup k posílení zaměstnatelnosti absolventů s specializovaným úředníkem pro zaměstnatelnost a umístění. Škola nabízí řadu místních, národních a mezinárodních pracovních stáží, odborných kurzů, poradenství a podpory, které vám pomohou rozvíjet dovednosti potřebné k dosažení vašich ambicí.

Klíčovou prioritou je zlepšení zaměstnatelnosti našich studentů. Za tímto účelem organizujeme řadu iniciativ pro studenty LLM, včetně každoročního veletrhu LLM Careers Fair, který dává studentům příležitost setkat se se zástupci místních a mezinárodních advokátních kanceláří, navázat kontakty a navštěvovat přední praktiky v londýnském městě .

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy