Keystone logo
Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Suffolk University Law School

Úvod

Již více než 100 let vytváří Suffolk Law některé z nejuznávanějších právníků v zemi. S důrazem na praxi v reálném světě a zkušenostní učení je Suffolk Law bezkonkurenčním místem pro zahájení, budování a zahájení úspěšné kariéry a života v právu.

Jako jedna z největších právnických škol ve Spojených státech má Suffolk Law rozsáhlý učební plán, který kombinuje silné akademické základy s odbornými znalostmi v řadě speciálních oblastí. Vaše vzdělání zahrnuje praktické výukové programy, celostátně známé fakulty a skutečné právníky, kteří spojují teorii s praxí, aby připravili studenty na práci v 21. století.

Poslání a cíle

Suffolk University Law School, se sídlem v Bostonu, se věnuje přijímání studentů ze všech prostředí a okolností a jejich výchově, aby se stali vysoce kvalifikovanými a etickými právníky, kteří jsou dobře připraveni sloužit ve svých místních komunitách v celé zemi a po celém světě. Vzhledem k tomu, že role právníka se od založení Suffolku v roce 1906 vyvíjela a rozšiřovala, snaží se Právnická fakulta u svých studentů rozvíjet dovednosti nezbytné k tomu, aby sloužili měnícím se potřebám profese ve stále rozmanitější, globální a technologicky závislé společnosti. Jako jedna z největších právnických fakult v zemi Suffolk čelí této výzvě tím, že poskytuje studentům základní základy právního vzdělávání, širokou škálu kurzů a programů a vynikající školení od různorodé a dostupné fakulty zabývající se stipendiem a službou jejich profesi a komunitám. . Cílem Suffolku je poskytnout svým studentům přístup k vynikajícímu právnickému vzdělání, inspirovat k odhodlání spravedlnosti a poskytnout svým absolventům příležitost dosáhnout jejich kariérních aspirací.

Otázky