Keystone logo
Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Stetson University College of Law

Úvod

Jak Florida je první zákon škola, Stetson byl vzdělaný vynikající právníci, soudci a vůdcové společenství již více než sto let. Stetson je top-100 právnická škola, zařazen # 1 ve zkušebním advokacii a # 3 v právní nauce US News & World Report, a je plně akreditována americkou advokátní komorou a Sdružením amerických právnických fakultách.

Stetson University College zákona je aktivní součástí areálu metra Tampa Bay, s jeho hlavním práva kampusu v Gulfport / St. Petersburg a satelitní centrum v Tampě. Zákon Škola je součástí Stetson University, se vysoké školy umění a věd, Obchodně podnikatelská fakulta, a School of Music v DeLand, a univerzitní centrum v satelitní Celebration.

Dean Christopher Pietruszkiewicz vede různorodý tým z fakulty, administrátory a zaměstnanci v souladu s posláním a hodnotami z College of Law a Stetson University.

Stetson na první pohled

Zařadil číslo 1 pro zkušební advokacii a číslo 3 pro legální psaní US News & World Report Individuální přístup k potřebám studentů Talentovaný, přístupné fakulty, kteří vynikají ve svých oborech State-of-the-art knihovny a učebny Sedm soudní síně JD certifikáty koncentrace v advokacii, staršího práva, práva v oblasti životního prostředí, mezinárodní právo a sociální spravedlnosti Dual titul a joint degree volby: JD / LLM. v advokacii, JD / MBA, JD / MPH, JD / MIEL v mezinárodní hospodářské právo, a JD / MEBL do evropského obchodního práva LL.M. stupně v advokacii, starší právo a mezinárodní právo Jeden z mála právnických fakult v USA sdílet prostor s pracovním soudu, Florida je druhá Okresního soudu odvolacího První zákon Škola na Floridě požadovat pro bono služby o studenty i učitele Výborné kariérní rozvoj a příprava bar služby. V poslední době jmenoval jeden z nejlepších LLM programy pro kariérní příležitosti tím International Jurist Magazine. Centers for Excellence v advokacii, právo staršího, vyššího zákona vzdělávání a politiku a mezinárodní právo Domov pro institutů v oblasti biologické rozmanitosti zákona, karibské práva, právní sdělení a veteránů zákona Domov pro čtyři akademických časopisů: Stetson Law Review, Journal pro mezinárodní stárnutí právo a politiku, časopis pro mezinárodní Wildlife právo a politiku, a Stetson věstník advokacie a zákon Program Vyznamenání pro top-zařadil studenty 45 studentské organizace Národní vítěz a mistr světa advokacie týmy Široká nabídka kliniky a stáží Zářivé akademický život s různorodými studentskými organizacemi, Interscholastic aktivit a soutěží Osm studium v ​​zahraničí a šest zahraničních výměnných programů Hlavní právní kampus Gulfport / St. Petersburg satelitní města v blízkosti centra města Tampa

7 důvodů proč je třeba zvážit Stetson Law:

Síla našich akademických programů.

Stetson profesor učí classWe hrdí na to, být zařazen # 1 pro zkušební advokacii a # 3 pro právní nauce US News & World Report. Stetson je také lídrem v oblasti staršího práva, biologické rozmanitosti a ochrany životního prostředí, zákona o vysokých školách, mezinárodního práva, sociální spravedlnost, veteráni práva, karibské práva a dalších oblastí právní studie. Stetson nabízí pět JD osvědčení o koncentračních programů, více než 60 volitelných dovedností a společných nebo dual-stupeň možností pro JD / LLM., JD / MBA a JD / MPH

Příležitosti získat praktické právní zkušenosti.

Klinická vzdělávání participantsStetson nabízí studentům více než 400 kliniky a externship příležitosti každoročně přes Tampa Bay, Florida metropolitní oblasti. S více než 30 klinik a externship kurzů na zhruba 60 hostitelských organizací, Stetson připojí hrstka dalších právnických škol po celé zemi, kteří zaručují, že každý student může podílet na klinice nebo externship samozřejmě při právnické fakultě.

Stipendia pro snížení nákladů vyššího vzdělání.

Stetson Student veteranIn Fall 2015, 55% nových studentů JD stipendium. Všichni přijatí studenti prvních ročníků jsou automaticky považovány za víceleté stipendií. Počínaje školním roce 2016-2017, bude Stetson podporovat neomezený počet kvalifikovaných veteránů nebo způsobilých závislé osoby s Yellow Ribbon programu GI Billově.

Krásná školní areál se nachází v slunné Tampa Bay, Florida.

Stetson Law campusStetson je 21-akr, palmy lemované hlavní kampus ve městě Gulfport / St. Petersburg byl jednou 1920s letovisko navštěvované Babe Ruth a dalších celebrit. V současné době jsou naše historické budovy jsou doplněny 3.920 připojení k síti, sedmi pracovních síní, 50 knihovny skupina studoven, bazén a zákona knihovna s více než 419,000 svazků. Potřebuju pauzu od studia? Trip # 4-zařadil nejlepší pláž školitele (St. Pete Beach) je pět minut od kampusu.

Fakulta, kteří mají rádi učit zákon a péči o úspěchu studentů.

Stetson profesor radí studentOur profesoři jsou zapojeny téměř v každém aspektu akademický život a jsou nadšení pro práci se studenty uvnitř i mimo třídu. Fakulta z celé právnické fakulty trávit čas slouží jako mentoři, poradenství studentské organizace, a trénovat advokátní týmy. Naší fakulty jsou autory, advokáty, a lídry ve svých oblastech soudní expertizy.

Kariérní rozvoj služeb pro studenty i absolventy.

Kariérní rozvoj personál radí studentAn přístupné personál profesní rozvoj podporuje studenty s individuální koučování, skupinová setkání a programů. Stetson je "Kariéra Toolkit" workshop série poskytuje rámec pro plánování kariéry a hledání zaměstnání. Náš personál má navázané vztahy s Tampa Bay plochu právnickou obcí a snaží se pomáhat absolventům najít jejich ideální kariéry.

Studium v ​​zahraničí programy v Kajmanské ostrovy, Kuba, Anglie, Jižní Koreji, Španělsku a Nizozemsku.

Studium v ​​zahraničí Stetson participantsOur studenti mohou objevovat svět a zároveň vydělávat akademické úvěru a plnění právních odborníků v dalekých zemích. Kromě Stetson v létě v zahraničí a semestrálních programů, Stetson má také mezinárodní dohody o výměně s univerzitami v Austrálii, Anglii, Irsku, Francii a Španělsku.

Místa

  • Tampa

    Stetson University College of Law 1401 61st Street South , 33707, Tampa

    Otázky