Keystone logo
Southwestern Law School

Southwestern Law School

Southwestern Law School

Úvod

Rozmanité, angažované, inspirativní - to je Southwestern Law School - historie veřejných služeb, inovační učitelé, brilantní učenci a absolvující absoloventi. Připravte se k úspěchu díky inovativnímu učebnímu plánu a zkušenostním zkušenostem. Zářící školní areál v centru města poskytuje ideální prostředí pro studium práva a podporuje důraz na komunitu, rozmanitost a veřejné služby.

Založená již před více než 100 lety, společnost Southwestern vytvořila pověst pro absolventy právníků, kteří jsou dobře zakulaceni, podnikatelští a jsou připraveni uspět.

Jihozápadní studenti mají silný smysl pro komunitu. Přicházejí z prakticky všech států, více než tucet zemí a zastupují přes 200 vysokoškolských institucí. V nejnovějąí třídě vstupují ženy 53 procent, zatímco menąiny tvoří 49 procent a studenti hlásí plynulost ve více neľ 20 cizích jazycích. Průměrný věk je 27 let, s rozsahem od 21 do více než 50 let. V posledních letech měl Southwestern nejvyšší zastoupení afro-amerických studentů a druhý nejvyšší z latinsko-hispánských studentů jakékoli kalifornské právnické školy. Studentská advokátní komora sponzoruje oceněné programy studentských blahobytu a komunitních programů a dohlíží na více než 50 studentských organizací, včetně právních svazů; menšinové, kulturní, politické a náboženské skupiny; a společnosti zaměřené na konkrétní oblasti práva.

Inspirativní akademické prostředí

Southwestern vytvořil v centru živého centra města Los Angeles okouzlující oázu zaměřenou na studenty a zahrnuje jednu z nejvýznamnějších historických památek města - kultovní budovu Bullocks Wilshire. Toto mistrovské dílo umění-dekor je v centru kampusu, který sedí ve středu koridoru veřejné služby v Los Angeles. Studenti na jihozápadu věnují každoročně více než 20 000 hodin pro bono službu v komunitě.

Trailblazing Alumni

Jihozápadní 15 000 absolventů zahrnovalo prominentní státní úředníky - od členů Kongresu až po starosty a přes 400 soudců - i zakladatelů velkých advokátních kanceláří a generálních rad nadnárodních korporací. Právnická škola má silné vazby na právní, obchodní a občanské sektory a její institut Biederman Entertainment and Media Law je úzce spjat s zábavním průmyslem v Hollywoodu i na mezinárodní scéně. Zatímco většina jihozápadních absolventů se rozhodne pro praxi v Kalifornii, absoloventi mohou být nalezeni prakticky ve všech státech, dvou územích a více než dvou desítkách zemí. Jihozápadní absoloventi sloužili jako členové amerického senátu a sněmovny reprezentantů, členové senátu a shromáždění Kalifornie a předseda shromáždění, státní ministr Kalifornie, státní pokladník Kalifornie a okresní zástupce okresu Los Angeles. Mezi nejsilnějšími absolventy Jihozápadu jsou nejdéle spravedlivá spravedlnost v historii nejvyššího soudu v Kalifornii, první americký africký americký starosta, první soudce čínsko-amerického okresního soudu v kontinentálních Spojených státech, první žena afroamerické odvolací soudní dvůr národ, první soudní soudce Latiny ve Spojených státech a první americký soudce v Kalifornii, mezi řadu dalších prvních.

Inovační právní vzdělávání

Southwestern je jediná právnická škola nabízející čtyři JD programy, které se liší jak v plánování, tak v instruktážním přístupu. Southwestern je lídrem v inovaci a odborných znalostech, zejména v oblasti zábavy a mediálního práva, mezinárodního práva, trestního práva a soudního obhajování. Požadovaný učební plán je obohacen o přibližně 200 předmětů, 150 exkurzí, 6 klinik a 4 cvičení. Vylepšení v horní divizi zahrnuje více než 50 kurzů odborných dovedností, kurzy v lednu, kurzy pro pokročilé a speciální krátkodobé kurzy vyučované mezinárodními právními odborníky.

Southwestern také založil tříleté a čtyřleté studijní programy JD / MBA s Drucker Graduate School of Management na univerzitě Claremont Graduate University. Programy BA / JD 3 3 jsou nabízeny ve spolupráci s Kalifornskou státní univerzitou, Northridge a Kalifornskou státní univerzitou, Dominguez Hills. Southwestern také nabízí programy LLM v individuálních právních studiích a zábavním a mediálním právu.

Southwestern byla první právnická škola, která založila centrum pro zábavu a mediální právo. Mezinárodně uznávaný institut Biederman Entertainment and Media Law pomáhá připravit studenty na praxi práva v tvůrčím průmyslu, jako je film, televize a hudba.

Právnická fakulta o vašich podmínkách

Naši studenti jsou přitahováni k nádhernému areálu Southwestern v centru kosmopolitního města, v blízkosti soudů, koridoru veřejné služby a zábavního průmyslu. Cítí se jako doma v naší inkluzivní komunitě a podporovány naší přístupnou fakultou. Chtějí následovat ve stopách našich absolventů absolvování výcviku a zároveň vytvářet vlastní zkušenosti se zákonem z vlastní školy. Podívejte se na video a dozvíte se, jak osm našich studentů zvolilo právnickou školu, která pro ně byla správná.

Southwestern je právnická fakulta LA

Southwestern je právnická škola v Los Angeles. Od našeho založení před více než 100 lety, k našemu umístění v srdci Los Angeles veřejného zájmu koridoru podél Wilshire Boulevard v Koreatown, k našim spojením do zábavního průmyslu a okresní zastupitelství, Southwestern má hluboké vazby na město andělů. Podívejte se na video a podívejte se na rychlé statistiky o našich absolventských absolventů, našich inovativních studijních a učebních plánech, našich exkurzích a klinikách a naší rozmanitosti.

Místa

  • Los Angeles

    3050 Wilshire Boulevard, CA 90010, Los Angeles

Otázky