Keystone logo
San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

San Joaquin College of Law

Úvod

Na San Joaquin College of Law je váš osobní růst jako právník naším nejdůležitějším cílem. Od našeho předregistračního kurzu studijních dovedností až po nesčetné množství praktických kurzů obsažených v učebních osnovách uvidíte svůj potenciální rozkvět. Velikost tříd je malá, v průměru 25 studentů na sekci, což vám poskytuje jedinečnou příležitost komunikovat se svými profesory a spolužáky.

SJCL nabízí solidní právní vzdělání - takové, které neomezuje kariérní ani životní možnosti kvůli ohromujícímu dluhu. Během své 40leté historie úspěšně absolvovalo Kalifornskou advokátní zkoušku více než 84% absolventů SJCL. Ale SJCL se snaží vzdělávat studenty, aby byli schopni vykonávat advokacii a byli vynikajícími právníky - intelektuálně, eticky i osobně - nejen aby překročili bariéru.

Příležitostí pro praktické zkušenosti je mnoho. Studenti na Nové americké právní klinice pomáhají stovkám legálních přistěhovalců ročně a vyřizují případy pod dohledem profesora od přijetí k vyřešení. Jsou k dispozici stáže u federálních a státních soudů, úřadů okresních advokátů, správních úřadů, právní pomoci a soukromých firem, stejně jako pracovní příležitosti v kancelářích.

Právnická fakulta je zkušenost a proces. Díky tomu zjistíte, že jste schopni více, než jste kdy snili. V údolí San Joaquin je místo a potřeba těchto schopností. Pracovní příležitosti byly v regionu vždy k dispozici, i když v jiných oblastech jich bylo málo. Vaše skutečné zkušenosti z klinik, stáží a stáží během právnické fakulty se po vstupu do advokátní komory přirozeně vyvinou do pozice právníka.

Místa

  • Clovis

    5th Street,901, 93612, Clovis

    Otázky