Keystone logo
Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Úvod

Pepperdine Caruso Law poskytuje vynikající právní vzdělání v krásné lokalitě Tichého oceánu poblíž Los Angeles, CA. Kromě našich studijních programů nabízíme zážitkové učení, mentorství a další vzdělávání, abychom odborníky připravili na to, aby do své práce a do světa přinesli to nejlepší.

Podpůrná komunita

Studenti se scházejí z celého světa a USA a nacházejí komunitu poznamenanou smyslem pro povzbuzení a podporu, a zároveň zažívají přísné vzdělávání s praktickým učením v reálném životě. The

Institut Straus pro řešení sporů

Vzhledem k tomu, že mediace, arbitráž a vyjednávání nadále explodují v popularitě v soudních sporech a mezinárodních záležitostech, Pepperdine's Straus Institute for Dispute Resolution se trvale umisťuje mezi nejlepšími programy US News and World Report .

LLM a Master of Dispute Resolution

Programy Pepperdine LLM a Master of Dispute Resolution (MDR) přitahují studenty z celého světa. Studenti se liší od čerstvých absolventů až po zkušené právníky a soudce, kteří se programu zúčastnili nebo na něj dojížděli z Číny, Koreje, Ruska, Řecka, Moldavska, Španělska, Pákistánu, Jordánska, Spojeného království, Německa, Švédska a dalších.

Pepperdine přilákala vědce z prestižních organizací jako Fulbright, Muskie, Organizace amerických států a Rotary Foundation.

Investice do hodnoty

K dispozici je kariérové poradenství a seznámíte se s mezinárodní sítí absolventů. Naši studenti se stávají vůdci ve svých komunitách po celém světě, řeší spory, podporují praxi práva a vytvářejí pozitivní změny.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Los Angeles

    Los Angeles, Spojené státy americké

    Otázky