Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Vlastnosti kampusu

Vybavení Kompletně zrekonstruovaný historický dům Dickinson Law v Carlisle v Pensylvánii byl záměrně navržen tak, aby podpořil závazek Právnické fakulty ke komunitě. Toto zařízení s certifikací LEED nabízí nejmodernější učebny a seminární místnosti; podpisová sporná soudní síň s observatoří pro 200 míst; legislativní slyšení; třípatrová H. Laddie Montague, Jr. Law Library; skupinové studovny; Ridge Commons; nádvoří; a kavárna. Všechny učebny jsou vybaveny sofistikovanou audiovizuální technologií, která umožňuje studentům a profesorům komunikovat v reálném čase s kolegy a profesionály z celého světa.

  Přijímací řízení

  LL.M. program na Penn State Dickinson Law je vysoce selektivní s omezeným počtem kvalifikovaných studentů přijímaných každý rok. Aby byli uchazeči zvažováni pro přijetí, musí mít dokončený nebo právě dokončovaný první odborný titul v oboru právo. Obecně se jedná o JD z právnické fakulty v USA schválené ABA nebo ekvivalent JD z mezinárodní právnické fakulty. Úspěšní žadatelé mají často oprávnění k výkonu advokacie a mají značné odborné zkušenosti v právní praxi.

  Dickinsonův zákon zachovává holistický přístup k přijímání. Úspěšní žadatelé poskytnou jasné a přesvědčivé odůvodnění pro absolvování LL.M. stupeň a konkrétně na Penn State Dickinson Law . Je důležité, aby žadatelé měli dobře definované kariérní plány a prokázali důležitost získání LL.M. stupně v realizaci těchto plánů.

  Pro přijetí na LL.M. programu, musí žadatelé podat žádost prostřednictvím přijímací rady Law School (LSAC). Dickinson Law nevyměřuje žádné poplatky za podání žádosti.

  Zatímco většina studentů se snaží zapsat do podzimního semestru (srpen), LL.M. studenti mají také možnost zahájit LL.M. program v jarním semestru (leden).

  Vízové požadavky

  Jakmile se zaregistrují, zahraniční studenti obdrží oznámení od iStart, systému řízení imigrace v Penn State pro mezinárodní studentské a akademické poradenství. Každý student obdrží zprávu z předpříjezdových přijímacích řízení, která vysvětlí, co je potřeba ohledně dodržování imigračních předpisů. Jakmile student předloží potřebnou dokumentaci do iStart, bude mu do 2-4 týdnů zasláno I-20 (za předpokladu typu F-víza). I-20 je „Certificate of Eligibility for Nonimmigrant Student Status“, který umožňuje studentovi požádat o nepřistěhovalecké vízum na nejbližším velvyslanectví nebo konzulátu USA. Studenti s jinými typy víz, včetně víz J-1, budou vyžadovat jiné papírování, ale samotný proces udělování víz je obecně stejný.

  Zahraniční studenti jsou podporováni Office of International Students and Scholars v Penn State Global ve všech otázkách imigrace.

  Stipendia a financování

  Penn State Dickinson Law se zavazuje poskytnout každému studentovi přístup k právnímu vzdělání světové třídy. Všechny LL.M. uchazeči jsou automaticky považováni za prospěchová stipendia v době přijetí.

  Pro rozpis nákladů, včetně školného, poplatků, knih a příspěvků na živobytí, klikněte na odkaz níže. Ke snížení životních nákladů si většina studentů stanoví osobní rozpočet, rozhodnou se bydlet se spolubydlícím, nakupovat ve slevových obchodech s potravinami, chodit pěšky nebo na kole do kampusu, nosit si jídlo do kampusu a další. Penn State nabízí studentské slevy na software, počítače, oblečení a mnoho dalšího.

  Měsíční informační relace LL.M.

  Místa

  • Carlisle

   150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

  Otázky