Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Úvod

The Pennsylvania State University, jedna z předních světových výzkumných univerzit, spojuje sílu tradičních akademiků s progresivním a na budoucnost zaměřeným přístupem k interdisciplinárním studiím a internacionalizaci. Penn State se trvale umisťuje v prvním procentu univerzit na celém světě a je jednou z největších a nejrespektovanějších univerzit ve Spojených státech.

Penn State Dickinson Law je považována za jednu z nejlepších právnických škol v zemi a je nejstarší právnickou školou akreditovanou ABA v Pensylvánii a jednou z nejstarších ve Spojených státech. Již více než 185 let vytváří Dickinson Law některé z nejlepších světových právníků, soudců, vládních a korporátních vůdců a právních vědců.

Během své bohaté 40leté historie přivítal program Master of Laws (LL.M.) na Dickinson Law právníky z celého světa, kteří přišli rozvíjet svou právnickou kariéru prostřednictvím přímého přístupu ke špičkovým právníkům a právním vědcům, profesní specializace ve specifických oblastech nebo právu a inovativní výzkum a stipendia.

LL.M. Program je určen pro domácí i mezinárodně vyškolené právníky, kteří hledají specializované znalosti a pokročilé studium v konkrétních oblastech práva. Během tohoto flexibilního jednoletého programu se studenti mohou zapsat do široké škály kurzů, které umožňují koncentraci v určitých aspektech práva nebo témat souvisejících s právem. Studenti mohou studovat konkrétní učební osnovy nebo certifikáty.

Proč Penn State Dickinson Law ?

Výběr správné instituce je důležitým rozhodnutím. Zde jsou některé z mnoha důvodů, proč LL.M. studenti vyberou Penn State Dickinson Law :

  • Náš kampus. Dickinson Law nabízí LL.M. studentům ideální prostředí s přístupem ke zdrojům světové třídy a dokonalou fakultou. Náš historický kampus nabízí nejmodernější zařízení a moderní vědeckou knihovnu nabízející zdroje související s právem a širokou škálu služeb, které podporují rozvoj právního stipendia.
  • Náš dosah . Penn State se může pochlubit pulzující univerzitní komunitou s 24 kampusy rozmístěnými po celém Commonwealth of Pennsylvania a globální sítí absolventů s více než 700 000 absolventy, která jak připravuje studenty na práci v globální ekonomice, tak zajišťuje spojení Penn State téměř kdekoli na světě.
  • Naše fakulta. LL.M. studenti se učí od výrazné a oddané fakulty na plný úvazek doplněné o doplňkovou fakultu advokátů a soudců. Naši profesoři strávili roky praktikováním práva a angažují se na národní i mezinárodní úrovni prostřednictvím praxe, výzkumu a stipendií.
  • Naše osnovy. Penn State Dickinson Law nabízí flexibilní jednoroční LL.M. program, který lze spustit na podzim (srpen) nebo na jaře (leden). Studuje vedle studentů JD, LL.M. studenti se mohou zapsat do široké škály kurzů, které umožňují koncentraci v určitých typech práva nebo témat souvisejících s právem. Učební plán Dickinsonova práva poskytuje veškerou výuku nezbytnou pro složení newyorské advokátní zkoušky.
  • Naše Umístění.Campus Dickinson Law se nachází v Carlisle, který je strategicky umístěn v blízkosti Harrisburgu - hlavního města Pennsylvanského společenství - a jeho soudních, legislativních a výkonných úřadů. Philadelphia, Washington DC, Baltimore a New York City jsou snadno dostupné autem nebo vlakem. Carlisle se neustále řadí mezi jedno z nejobyvatelnějších malých měst v USA, částečně díky rozmanitosti lidí a institucí, vybavení a řadě komunitních aktivit. Životní náklady jsou trvale nižší než americký průměr, což z něj činí dostupnou a nákladově efektivní volbu pro studium právnické fakulty. Vše, co člověk potřebuje, je obecně v docházkové nebo cyklistické vzdálenosti. Většina LL.M. studenti najdou cenově dostupné bydlení v blízkosti kampusu.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Měsíční informační relace LL.M.

Místa

Místa
  • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

Otázky