Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Singapore Campus

Úvod

Université Paris Pantheon-Assas, založená v roce 1970, je dědicem 'La Sorbonne', bývalé Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od 13. století. Univerzita je celostátně i mezinárodně uznávaná jako přední francouzská univerzita v právu. k zajištění nejvyšší úrovně excelence ve všech oblastech práva.

Singapur se stal jednou z nejvíce prosperujících zemí na světě a staví se jako finanční a high-tech centrum regionu. Kampus Assas International, Singapur je hostitelem INSEAD Asia v rámci One-North, oblasti věnované vzdělávání, výzkumu, inovacím a obchodnímu průmyslu.

Slovo od děkana

„Vítejte v kampusu Assas International v Singapuru, jehož cílem je propagovat osvědčené postupy v oblasti mezinárodního obchodního práva. Náš LL.M. Program vyučují profesoři z Université Paris-Panthéon-Assas, kteří publikují a vyučují v nejmodernějších oborech, a zkušení právníci a praktici z nejlepších mezinárodních právnických firem a společností v Asii.

Náš LL.M. kandidáti tak získají důkladné porozumění některým z nejvýznamnějších a rychle se měnících oblastí práva, a to díky příspěvkům profesorů pocházejících ze systémů občanského práva i obecného práva. Naši studenti mohou využít širokého učebního plánu, který zahrnuje mezinárodní právo, mezinárodní smlouvy, duševní vlastnictví, mezinárodní arbitráž, mezinárodní obchod, mezinárodní finance, právo životního prostředí, daňové právo a další oblasti.

A konečně, Assas International, Singapore Campus, nabízí manažerské programy po celý rok, standardní nebo na vyžádání, aby přispěly ke zlepšení osvědčených postupů právníků a interních poradců, stejně jako letní kurzy.“

Nabízené programy

V Singapuru nabízí Assas International 3 různé programy:

 • Postgraduální kurzy udělované univerzitou Paris-Panthéon-Assas, jako je LL.M. v mezinárodním obchodním právu.
 • Výkonné programy otevřené pro profesionály se mohou zúčastnit osobně nebo na dálku. Všechny naše právní kurzy jsou akreditovány Singapurským institutem právního vzdělávání.
 • Letní škola: skládající se z několika letních kurzů, které se konají v červenci a jsou otevřené pro studenty a profesionály bakalářského a magisterského studia. Tyto 2týdenní kurzy umožňují účastníkům z celého světa prozkoumat moderní témata z ekonomického a právního hlediska a zároveň prozkoumat zázraky Singapuru.

Vlastnosti kampusu

Vynikající zážitek v kampusu Singapuru

Mezinárodní školu Assas pořádá kampus INSEAD Business School-Asia, který se nachází ve znalostním centru Singapuru.

 • Amfiteátr: náš amfiteátr je plně vybaven pro živé nahrávání videa a vzdálenou docházku, pojme až 55 účastníků a je vhodný pro osobní, online nebo hybridní kurzy.
 • Centrum zdrojů: Knihovna INSEAD Tanoto podporuje studenty v jejich výzkumných a učebních aktivitách. Otevřené 24 hodin denně, prostorné pracovní prostory s vysokorychlostním síťovým připojením a vybavené hi-tech počítači a službami cloudového tisku; Samoobslužný knižní servis 24 hodin denně.
 • Restaurace: Otevírá v poledne a nabízí různá jídla.
 • Fitness centrum: vybavené vybraným sortimentem kardiovaskulárního a silového vybavení pro vaše cvičení, sazba 5 USD za návštěvu nebo 35 S USD za měsíc. Členství zahrnuje používání veškerého vybavení fitness centra, účast na lekcích aerobiku/cvičení, hodnocení fitness testu a bezplatné používání skříňky a ručníků. Otevírací doba: 5.30–23.00 ve všední dny; a o víkendech od 8:00 do 18:00.
 • Tiskárna: pro zpracování pošty a tiskových úloh, které můžete potřebovat. Soubory lze odesílat přes paměťovou kartu.
 • Internetové a telefonní připojení: bezplatné wifi připojení v celém areálu.

  Místa

  • Singapore

   Ayer Rajah Avenue, 1, 138676, Singapore

   Otázky