Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Úvod

University Paris-Panthéon-Assas: špičková globální právnická fakulta na Mauriciu

Univerzita Paris-Panthéon-Assas, považovaná za přední francouzskou právnickou fakultu, působí na Mauriciu od roku 2015, kde nabízí titul LL.B. (Hons), bakalářský titul v oboru ekonomie a finance (Hons) a LL.M. Mezinárodní obchodní právo, vše vyučováno v angličtině. Univerzita Paris-Panthéon-Assas, domov počátků francouzského práva, přijala v roce 2011 ambiciózní strategii internacionalizace, která zahrnovala zřízení zámořských kampusů v Singapuru, na Mauriciu a v Dubaji.

3leté LL.B., 3leté BA (Hons) a 10měsíční LLM programy vyučují členové fakulty University Paris-Panthéon-Assas, jakož i právníci a odborníci s mezinárodními a místními odbornými znalostmi.

Společnost LL.B. Struktura kurzu je navržena tak, aby splňovala požadavky domácích i zahraničních studentů s volitelnými proudy zahrnujícími obecné právo, občanské právo, mauricijské právo, mezinárodní právo a srovnávací právo. Studenti tak těží z prvotřídního školení ve smíšeném právním systému země a v dalších oblastech práva, které jim umožňuje pokračovat v dalším studiu nebo kariéře v zámoří.

LL.M. Kurz mezinárodního obchodního práva je podobný kurzům nabízeným na univerzitách v Paříži, Dubaji a Singapuru a je navržen tak, aby splňoval požadavky právních i neprávnických profesionálů, kteří chtějí posunout svou kariéru na další úroveň.

Bakalář umění (BA) v oboru ekonomie a finance (Hons) je 3letý program vyznamenání speciálně navržený tak, aby studentům poskytl silnou základnu v teoretických, kvantitativních a analytických dovednostech, které jsou nezbytné pro studium ve vysoce selektivních magisterských titulech. jako další kariéry v oblasti obchodu, datové vědy a financí. Bakalářský studijní program je proslulý svou mimořádnou selektivitou a uznáním ve francouzských žebříčcích, přičemž Paris-Panthéon-Assas University trvale zaujímá přední místo ve Francii, zejména v oborech ekonomie a managementu, kde vyniká z hlediska pracovní integrace absolventů a možnost výdělku*.

Dlouhotrvající závazek

Dnes je univerzita více než kdy jindy odhodlána rozvíjet svou přítomnost v zámoří, zejména na Mauriciu. To zahrnuje modernizované prostory se studentským salonkem a knihovnou, kancelářemi pro své specializované zaměstnance a také novou audio a video technologii pro zlepšení zkušeností studentů s prezenční nebo (ve výjimečných případech, kdy je to vyžadováno) online výukou. Pro profesora Anthonyho Mergeyho, děkana mauricijského kampusu: „Zrekonstruované prostory i neustálý růst místní a mezinárodní studentské populace odrážejí zájem a relevanci našich programů. Naším cílem je v nadcházejících letech rozšířit náš dosah nabídkou širšího spektra kurzů na bakalářské, postgraduální a výkonné úrovni. “

Život na Mauriciu

 • Bankovnictví: Mauricius hostí řadu finančních institucí s komplexní nabídkou produktů a bankovními zařízeními. Mezi hlavní banky na Mauriciu patří mimo jiné MCB, SBM, Bank One, Afrasia a MPCB. Existuje mnoho pojišťoven, které uspokojí vaše osobní potřeby, ze kterých si můžete vybrat, protože budete muset požádat o zdravotní pojištění, abyste mohli studovat na Uniiti Education Hub. Můžete si vybrat, zda o něj požádáte ve své domovské zemi nebo na Mauriciu.
 • Catering: Mauricius se může pochlubit svým mixem kultur, který se promítá do jeho kuchyně. Zatímco budete obcházet ostrov, budete se oddávat spoustě různých chutí a kulturních jídel, od čínské, indické, evropské a další místní kuchyně s osobitou přípravou. V restauracích pociťte stejné mauricijské přivítání jako v občerstvení.
 • Doprava a řízení: Mauricius je zemí s jízdou vlevo s hustým provozem podél hlavních silnic spojujících města. Nákup auta může být poměrně nákladný, ale cestování autobusem je bezplatnou alternativou.
 • Cestování, víza a vakcína: Před odjezdem potřebujete aktualizovaný pas s platností minimálně šest měsíců po odjezdu z Mauricia. Vaše studentské vízum vám poskytne Uniiti Education Hub nebo instituce, u které jste se zapsali. Pasový a imigrační úřad je regulační orgán, který vám udělí vízum, jakmile budete přijati. Je dobré vědět, že místní úřady mají právo zamítnout žádosti o vízum bez předchozího upozornění. Pro cestu na Mauricius není povinné očkování.

Vlastnosti kampusu

Jedinečný studentský zážitek na Mauriciu

Univerzitu Paris-Pantheon-Assas hostí Uniiti Education Hub, která se nachází v Pierrefonds.

 • Přednášková místnost: učebna používaná studenty umožňuje komunikaci v reálném čase přes internet a vysílání lekcí na vyžádání.
 • Resource Center: fyzická rezervní knihovna, kde jsou uchovávány referenční materiály pro konzultace na místě s počítači, tiskárnami a studijními prostory.
 • Square Root & Vatel restaurant: studentské restaurace dostupné v kampusu.
 • Sportovní zařízení: SPARC je nejnovější a největší multisportovní zařízení na západním pobřeží Mauricia. SPARC nabízí prvotřídní zkušenosti v oblasti zdraví, fitness, sportu a možností trávení volného času, které výrazně zlepší životy našich studentů. Více informací zde.
 • Internetové a telefonní připojení: bezplatný přístup wifi po celém areálu.

  Místa

  • Quatre Bornes

   Royal Road, Pierrefonds , 72448 , Quatre Bornes

  Otázky