Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Úvod

Světová jednička v dalším právním vzdělávání

Osgoode Professional Development (OsgoodePD) je součástí celoživotního vzdělávání na Právnické fakultě Osgoode Hall. Během téměř tří desetiletí zůstalo naše poslání konzistentní a jasné: poskytujeme jedinečně širokou škálu interdisciplinárního postgraduálního právního vzdělávání určeného pro profesionály. Zavázali jsme se:

Integrace mezinárodně vyškolených právníků do kanadské právnické profese

Uvědomujeme si, že mezinárodně vzdělaní právníci přinášejí do kanadské právnické profese cenné zkušenosti a perspektivu. V rámci naší odpovědnosti pomáhat při diverzifikaci právnické profese v Kanadě nabízíme nejširší škálu programů kdekoli v Kanadě pro mezinárodně vyškolené právníky, aniž bychom zvolili univerzální přístup. Chápeme, že mezinárodně vyškolení právníci mají často podobné potřeby a cíle, ale také to, že každý jednotlivý student si s sebou přináší své vlastní zájmy a prožité zkušenosti, které slouží k obohacení programů, kterých se stávají součástí. Šíře naší nabídky kurzů a naše široká škála studentských služeb jsou navrženy tak, aby pomohly zahraničním studentům dosáhnout akademických a kariérních úspěchů.

Technologie a inovace

OsgoodePD je celosvětově známý pro svůj závazek k neustálým inovacím ve vzdělávacích technologiích a pedagogice. Byli jsme prvním právním programem v Kanadě, který nabízel distanční výuku, a pracovali jsme na neustálém zlepšování kvality, dostupnosti a flexibility. Snažíme se být v centru inovativního designu a poskytování odborného právního vzdělání, umožňujícího porozumění, propojení a transformaci.

Zůstat v popředí právních znalostí, odborných znalostí a schopností

Neustále pracujeme na zdokonalování a rozšiřování naší nabídky profesního rozvoje. Jak se vyvíjejí potřeby celosvětové komunity pro profesní rozvoj v právním vzdělávání, zavádíme nové programy, kurzy a způsoby učení, které studentům pomohou splnit jejich cíle.

Naše nabídky

Neustále pracujeme na zlepšování a rozšiřování naší nabídky profesního rozvoje. S tím, jak se vyvíjejí potřeby celosvětové komunity pro profesní rozvoj v právním vzdělávání, zavádíme nové programy a způsoby učení, které vám pomohou splnit vaše cíle profesního rozvoje.

Profesionální vývoj

Akademické programy

Mezinárodně vyškolení právníci

Nabízíme největší počet a nejširší škálu programů kdekoli v Kanadě pro mezinárodně vyškolené právníky a zkušené odborníky. Při navrhování těchto programů se zaměřujeme na specifické potřeby mezinárodně vyškolených právníků. Poskytujeme širokou škálu studentských služeb, které pomáhají zahraničním studentům dosáhnout akademického a profesního úspěchu.

Vlastnosti kampusu

Dvě pohodlná místa

OsgoodePD nabízí programy na dvou místech: Právnická fakulta Osgoode Hall na York University a naše zrekonstruované vzdělávací zařízení v srdci centra Toronta. Naše možnosti distančního vzdělávání jsou bezkonkurenční, s nejnovější technologií a odbornou a profesionální uživatelskou podporou.

Centrum Toronta

 • Nachází se v srdci centra Toronta
 • Přímý přístup ze stanice metra Dundas
 • Krátké kurzy profesního rozvoje, konference a certifikáty
 • Profesionální LLM na částečný úvazek

Kampus Keele

 • Umístil na York univerzitě stav školního areálu umění
 • Přístup ze stanice metra York University
 • Profesionální LLM programy na plný úvazek
 • Programy pro mezinárodně vyškolené právníky

Studentské služby

Jako student na plný úvazek Professional LLM budete těžit ze široké škály studentských služeb, které vám pomohou splnit vaše akademické a kariérní cíle.

Kariérní rozvoj: Chápeme, že naši studenti na plný úvazek mají často zájem o změnu kariéry po studiu, a proto klademe velký důraz na poskytování řady zdrojů, akcí a individuálního poradenství, které našim studentům pomůže splnit jejich cíle.

Akademický úspěch: Profesionální studenti LLM na plný úvazek pocházejí z celého světa az mnoha různých profesních prostředí. Abychom vám pomohli dosáhnout akademického úspěchu, nabízíme zdroje a poradenství během celého vašeho programu.

Studentský život: Naši studenti mají jedinečnou pozici k tomu, aby se mohli účastnit studentského života na York University's Keele Campus a prostřednictvím skupin a akcí na Právnické fakultě Osgoode Hall, stejně jako na profesionálních právních akcích a vytváření sítí prostřednictvím centra Osgoode Professional Development Center.

Kompletní nabídku našich služeb a další podrobnosti o každé z nich si můžete prohlédnout níže.

Akademické služby

 • Orientace programu
 • Úvodní kurzy
 • Workshopy a zdroje
 • Důvěrné akademické a wellness poradenství

Podpora kariéry

 • Pracovní nabídky
 • Zdroje/průvodce
 • Workshopy a akce
 • Poradenství

Život v kampusu

 • Studentské společenské aktivity
 • Osgoode & York U Extra Curricular
 • Profesionální networkingové akce

Všechny naše služby v oblasti akademického a kariérního rozvoje jsou dostupné na dálku a poradenské hodiny mají různé rozvrhy, aby vyhovovaly potřebám studentů na částečný úvazek.

  Místa

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    Otázky