Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Úvod

Světový lídr v oblasti dalšího právního vzdělávání

Osgoode Professional Development (OsGoodEPD) je rameno celoživotního učení Osgoode Hall Law School. Během téměř tří desetiletí zůstalo naše poslání konzistentní a jasné: poskytujeme jedinečně širokou škálu interdisciplinárního právního vzdělávání na úrovni absolventů určeného pro profesionály. Zavázali jsme se k:

Integrace mezinárodně vyškolených právníků do kanadské právnické profese

Uvědomujeme si, že mezinárodně vzdělaní právníci přinášejí kanadské právnické profesi cenné zkušenosti a vyhlídky. V rámci naší odpovědnosti za pomoc při diverzifikaci právnické profese v Kanadě nabízíme nejširší škálu programů kdekoli v Kanadě pro mezinárodně vyškolené právníky, aniž bychom přistupovali k jednotné velikosti. Chápeme, že mezinárodně vyškolení právníci mají často podobné potřeby a cíle, ale také to, že každý jednotlivý student s sebou přináší své vlastní zájmy a prožité zkušenosti, které slouží k obohacení programů, kterých se stávají součástí. Šířka naší nabídky kurzů a naše široká škála studentských služeb jsou navrženy tak, aby pomohly zahraničním studentům dosáhnout akademického a kariérního úspěchu.

Technologické& inovace

OsGoodepd je celosvětově známý svým závazkem k neustálým inovacím ve vzdělávacích technologiích a pedagogice. Byli jsme prvním právním programem v Kanadě, který nabízel distanční vzdělávání, a pracovali na neustálém zlepšování kvality, přístupnost a flexibilita. Snažíme se být středem inovativního designu a poskytování odborného právního vzdělání, umožňující porozumění, propojení a transformaci.

Zůstává v čele právních znalostí, odborných znalostí a schopností

Neustále pracujeme na zlepšování a rozšiřování naší nabídky profesionálního rozvoje. Jak se vyvíjí potřeby globální komunity pro profesní rozvoj právního vzdělávání, představujeme nové programy, kurzy a způsoby učení, které studentům pomohou splnit jejich cíle.

Naše nabídky

Neustále pracujeme na zlepšování a rozšiřování naší nabídky profesionálního rozvoje. Jak se vyvíjejí potřeby globální komunity pro profesionální rozvoj v právním vzdělávání, představujeme nové programy a způsoby učení, které vám pomohou splnit vaše cíle profesního rozvoje.

Profesní rozvoj

 • Krátké kurzy, Konferenční& certifikáty: Konference a krátké kurzy OsGoodepd představují jednu z největších sbírek dalšího právního vzdělávání (CLE) nabídky v Kanadě.
 • Profesionální jednotlivé kurzy LLM: Naše jednotlivé kurzy LLM poskytují profesionálům, kteří ještě nejsou připraveni zavázat se k programu LLM, flexibilní způsob, jak prozkoumat programy podle svého výběru.
 • &Vlastní programy pro organizace: Máme odborné znalosti, zdroje, a technologie pro návrh přizpůsobené verze existujícího programu, certifikát, nebo nový program, který nákladově efektivně dosahuje vašich tréninkových cílů.

Akademické programy

 • Part-Time Professional LLM: Navrženo na úrovni absolventů a strukturované tak, aby vyhovovalo potřebám pracujícího profesionála, můžete si vybrat z 15 specializace a široká škála volitelných předmětů.
 • Profesionální LLM na plný úvazek:Naše profesionální LLM na plný úvazek na absolventské úrovni jsou určeny pro mezinárodně vyškolené právníky, kteří usilují o studium nebo praktikování práva v Kanadě.
 • Postgraduální diplomové programy: Naše postgraduální diplomové programy poskytují hluboký vhled do konkrétních oblastí práva.
 • Výzkum LLM:Full-time výzkum intenzivní stupeň, ideální pro studenty, kteří se chtějí ponořit hluboko do konkrétních oblastí studia a pro ty, kteří uvažují o postupu na Ph.D.
 • Ph.D. v právu: Prezenční pokročilý studium zahrnující rozsáhlé studium náročné na výzkum, vhodné pro studenty, kteří usilují o akademickou pozici.

Mezinárodně vyškolení právníci

Nabízíme největší počet a nejširší škálu programů kdekoli v Kanadě pro mezinárodně vyškolené právníky a zkušené profesionály. Při navrhování těchto programů, zaměřujeme se na specifické potřeby mezinárodně vyškolených právníků. Poskytujeme širokou škálu studentských služeb, abychom pomohli zahraničním studentům dosáhnout akademického a kariérního úspěchu.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Toronto

   Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

   • Toronto

    4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

    Otázky