Keystone logo
Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Osgoode Professional Development

Úvod

Vedoucí postavení v odborném právním vzdělávání

Osgoode Professional Development nabízí jedinečně širokou a flexibilní škálu programů pro absolventy a dalšího vzdělávání.

O nás

Osgoode Professional Development je světovým lídrem v oblasti celoživotního učení právnické fakulty.

Flexibilní a pohodlné učení

 • Učebna, možnosti& online vzdálenosti

Spojte se s vlivnou sítí

 • Vybudujte síť lídrů v oboru

Úvěrové a neúvěrové programy

 • Vyberte si z CPD nebo hloubkových studií

Kdo jsme

Osgoode Professional Developmentje ramenem celoživotního učení Osgoode Hall Law School, jedna z předních kanadských právnických škol. Od našeho založení v roce 1996 zůstalo naše poslání konzistentní a jasné. Poskytujeme jedinečně širokou a flexibilní škálu interdisciplinárního právního vzdělávání na úrovni absolventů odborníkům s právnickými tituly i bez nich a zavázali se k:

 • udržování profesionálů a vedoucích pracovníků v čele právních znalostí, odborných znalostí a schopností;
 • integrace mezinárodně vyškolených právníků a absolventů práv do kanadské právnické profese; a
 • Spojení různých odborníků, aby se zapojili do právních otázek z multidisciplinárního hlediska.

OsGoodepd je celosvětově známý pro náš závazek k neustálým inovacím ve vzdělávacích technologiích a pedagogice. Byli jsme prvním právním programem v Kanadě, který nabízel distanční vzdělávání, a pracovali jsme na neustálém zlepšování kvality, přístupnost, a flexibilita. Naší vizí je být v centru inovativního designu a poskytování odborného právního vzdělávání, umožňující porozumění, spojení, a transformace.

Naše nabídky

Neustále pracujeme na zlepšování a rozšiřování naší nabídky profesionálního rozvoje. Jak se vyvíjejí potřeby globální komunity pro profesionální rozvoj v právním vzdělávání, představujeme nové programy a způsoby učení, které vám pomohou splnit vaše cíle profesního rozvoje.

Profesní rozvoj

 • Krátké kurzy, Konferenční& certifikáty: Konference a krátké kurzy OsGoodepd představují jednu z největších sbírek dalšího právního vzdělávání (CLE) nabídky v Kanadě.
 • Profesionální jednotlivé kurzy LLM: Naše jednotlivé kurzy LLM poskytují profesionálům, kteří ještě nejsou připraveni zavázat se k programu LLM, flexibilní způsob, jak prozkoumat programy podle svého výběru.
 • &Vlastní programy pro organizace: Máme odborné znalosti, zdroje, a technologie pro návrh přizpůsobené verze existujícího programu, certifikát, nebo nový program, který nákladově efektivně dosahuje vašich tréninkových cílů.

Akademické programy

 • Part-Time Professional LLM: Navrženo na úrovni absolventů a strukturované tak, aby vyhovovalo potřebám pracujícího profesionála, můžete si vybrat z 15 specializace a široká škála volitelných předmětů.
 • Profesionální LLM na plný úvazek: Naše profesionální LLM na plný úvazek na absolventské úrovni jsou určeny pro mezinárodně vyškolené právníky, kteří usilují o studium nebo praktikování práva v Kanadě.
 • Postgraduální diplomové programy: Naše postgraduální diplomové programy poskytují hluboký vhled do konkrétních oblastí práva.
 • Výzkum LLM: Full-time výzkum intenzivní stupeň, ideální pro studenty, kteří se chtějí ponořit hluboko do konkrétních oblastí studia a pro ty, kteří uvažují o postupu na Ph.D.
 • Ph.D. v právu: Prezenční pokročilý studium zahrnující rozsáhlé studium náročné na výzkum, vhodné pro studenty, kteří usilují o akademickou pozici.

Mezinárodně vyškolení právníci

Nabízíme největší počet a nejširší škálu programů kdekoli v Kanadě pro mezinárodně vyškolené právníky a zkušené profesionály. Při navrhování těchto programů, zaměřujeme se na specifické potřeby mezinárodně vyškolených právníků. Poskytujeme širokou škálu studentských služeb, abychom pomohli zahraničním studentům dosáhnout akademického a kariérního úspěchu.

Místa

Místa
 • Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

 • 4700 Keele Street, Ignat Kaneff Building, M3J 1P3, Toronto

Otázky