Keystone logo
Ohio State Moritz College of Law

Ohio State Moritz College of Law

Ohio State Moritz College of Law

Úvod

Program LLM naOhio State Moritz College of Law je určen pro absolventy zahraničního práva a právníky k rozvoji právnické vzdělání a kariérní vyhlídky na jedné z nejlepších veřejných právnických škol v USA. Moritz College of Law je zařazen #1 v Ohiu a nejlepší 30. právnická škola v USA Právnická škola je také vysoce hodnocena v „speciálních“ programech amerických News& World Report: Alternativní řešení sporů- #1; Trestní právo- #12; Contraction Law; Contraction Law; TS/Obchodní právo- #27; Ústavní právo - #21.

Moritz College of Law poskytuje svým studentům osnovy zaměřené na kariéru. S kombinovanou nabídkou doktrinálních kurzů v hlavních oblastech právní praxe (jako je právo obchodních společností, soudní spory, řešení sporů, pracovní právo a právo duševního vlastnictví) a zážitkové vzdělávací kurzy (jako je mediační klinika, legislativní klinika a program Externship veřejného zájmu, diskutabilní soudní soutěže) Moritz vybavuje kandidáty LLM základními právnickými dovednostmi a pracovními zkušenostmi v reálném životě, které splňují poptávku globálního právního trhu.

Studenti LLM v Moritzu mohou flexibilně navrhovat své vlastní osnovy, které nejlépe vyhovují jejich kariérním cílům, a to buď výběrem kurzů z více než 100 kurzů ve všech hlavních oblastech amerického, nadnárodního a mezinárodního práva, nebo se zaměřením na jednu ze šesti akademických koncentrací. Studenti LLM mají také přístup ke všem kurzům advokátní zkoušky, aby získali nárok na advokátní zkoušky v New Yorku, Washington DC, Ohio, Kalifornie, a různých dalších jurisdikcích v USA.

Moritz College of Law je nedílnou součástí Ohio State University, jeden z nejlepších a největších veřejných univerzit v USA Ohio State University byl také vybrán mezi USA nejlepší veřejné univerzitní kampusy. Ohio State University je celostátně známá svým vysokoškolským fotbalovým týmem, Buckeyes.

Naše poslání

  • Snažíme se studenty učit přísné analytické dovednosti, pomáhat jim při rozvoji jejich chápání práva a právního procesu, a posílit jejich profesionální úsudek prostřednictvím dynamického a inovativního vzdělávacího prostředí s cílem, aby se stali vynikajícími právníky vybavenými pro pomoc a zlepšování společnosti.
  • Nabídněte informace o dopadu práva a právních institucí na jednotlivce a komunity a obhajujte změny v právu, které zlepšují blahobyt lidí a společnosti.
  • Přispějte odbornými znalostmi do veřejných rozhovorů a iniciativ, které vedou ke zlepšení práva a výkonu spravedlnosti v Ohiu, národ, a svět.

Místa

Místa
  • Michael E. Moritz College of Law 55 West 12th Avenue, Drinko Hall Columbus, OH 43210-1391, 43210, Columbus

Otázky