Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Úvod

Dosáhněte svého potenciálu na Manchester Met – ambiciózní univerzitě s hrdou historií

Manchester Met se nachází v centru Manchesteru, vzrušujícího a pulzujícího města plného muzeí, galerií, divadel a hudebních podniků. Má hrdou historii sahající až do roku 1824 a má rozmanitou mezinárodní populaci z více než 100 různých zemí.

Univerzita prochází investičním programem ve výši 400 milionů liber na vylepšení svých výukových a výzkumných zařízení, budov a veřejných prostor. Nedávno došlo k investici do jejich budovy Grosvenor, School of Digital Arts, Institute of Sport a budovy Dalton, což je přestavba jejich Přírodovědecké a inženýrské fakulty.

Manchester Met se také zavázal uznávat mezinárodní studenty s vysokými výsledky a nabízí komplexní řadu stipendií. Platí T&C.

Vlastnosti kampusu

Manchester Met má působivé přednáškové sály, seminární místnosti a studijní zóny, které mají nejnovější technologie a speciální vybavení. Je také domovem PrintCity, inovačního centra 3D tisku a má neuvěřitelnou 24hodinovou knihovnu s více než milionem knih, časopisů a elektronických zdrojů*.

*Akademický rok 2020-21

K dispozici je také řada IT a mediálních zařízení, včetně multimediálních technologií a špičkových laboratoří.

Sport

Manchester je domovem některých z největších jmen ve sportu, a to inspirovalo Manchester Met k tomu, aby studentům nabídl širokou škálu sportovních aktivit. Ať už milujete jakýkoli sport nebo aktivitu nebo chcete vyzkoušet, najdete to, co potřebujete.

Výzkum

Devadesát procent výzkumného dopadu univerzity je „vedoucí na světě“ nebo „mezinárodně vynikající“**, což svědčí o kvalitě výzkumu, který provádí. Navštivte jejich webové stránky a zjistěte o rozsahu, hloubce a ambicích jejich práce a o tom, jak mají globální dopad. **REF 2021

Podpora studentů

Manchester Met má velmi zkušený personál, který nabízí kariérní poradenství a bezplatnou podporu v angličtině. Mají také vyhrazenou mezinárodní kancelář, která zajišťuje, že zahraniční studenti obdrží veškerou podporu, kterou potřebují k úspěchu.

Každý student univerzity je také automaticky členem Studentské unie, která existuje proto, aby studenti měli co nejlepší zkušenosti během studia.

    Místa

    • Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

    Otázky