Keystone logo
Manor College

Manor College

Manor College

Úvod

Manor College je soukromá, přidružená a bakalářská instituce poskytující titul uznávaná pro svou akademickou dokonalost a osobní přístup k zajištění toho, aby každý z našich studentů byl připraven vyniknout ve svých vybraných oborech.

Manor College nachází nedaleko Filadelfie v areálu o rozloze 20 akrů v Jenkintownu v Pensylvánii, nabízí vysoce konkurenční programy kariérního postupu. Jsme katolická instituce s kořeny v ukrajinské americké komunitě a hrdým dědictvím přijímání studentů všech vyznání a prostředí.

Během naší historie Manor College vždy poskytovala našim studentům řadu možností, které jim pomohou řídit jejich vlastní učení a osobní rozvoj. Od tradičních zkušeností s pobytem na vysoké škole až po online kurzy nebo programy certifikátů podporujících kariéru najdete všechny zde. Dokonce máme programy dvojího zápisu pro výjimečné studenty ještě na střední škole.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Jenkintown

    Fox Chase Road,700, 19046, Jenkintown

    Otázky