Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Úvod

Právnická fakulta je dobře známá svým závazkem budovat právníky připravené pro praxi. Máme jeden z nejstarších klinických programů v zemi, nyní se řadí na 32. místo mezi více než 200 právnickými fakultami hodnocenými ABA podle US News and World Report. Prostřednictvím kliniky mají naši studenti možnost strávit významnou část svého třetího ročníku reprezentací skutečných klientů pod dohledem zkušeného profesora. V posledních několika letech jsme rozšířili naši zážitkovou nabídku tak, aby zahrnovala Environmental Law & Policy Lab, Entrepreneurship Project a Human Rights Advocacy Project, jejichž prostřednictvím studenti rozvíjejí své kreslířské a advokátní dovednosti a zároveň slouží komunitě. Naše kurikulum je doplněno rozsáhlým programem Externship, který studentům umožňuje strávit semestr prací s místními zaměstnavateli v oblastech jejich profesního zájmu. Všichni naši studenti se také účastní našich osnov dovedností, abychom jim pomohli procvičit kompetence, které budou potřebovat k zahájení své právnické kariéry.

Naše právnická fakulta má také osnovy občanského a obecného práva, které umožňují našim studentům připravit se na praxi na místní, národní i globální úrovni. Náš učební plán je navržen tak, aby studentům poskytl jedinečný srovnávací pohled od prvního semestru. Uvědomujeme si také, že každý student má jedinečný styl učení, a proto poskytujeme individuální pozornost a podporu, počínaje malými sekcemi v prvním ročníku kurzu Právník a pokračující naší rozsáhlou akademickou podporou a programy přípravy baru.

Fakulta Loyola je celostátně i mezinárodně známá pro své stipendium, ale je stejně (ne-li více) oddaná své výuce. V souladu s jezuitskou tradicí se naše fakulta věnuje vzdělávání celého člověka, což znamená znát každého z našich studentů i mimo vyučování. Denně procházím chodby a vidím, jak se naši profesoři setkávají se studenty, aby diskutovali o písemkách nebo zkouškách, obědvali v našem studentském centru a cvičili se členy našich celonárodně hodnocených týmů pro obhajobu moot courtu a soudního procesu.

V Loyole jsme hrdí na rozmanitost a kolegialitu našeho studentského sboru. S našimi denními, částečnými a večerními programy zpřístupňujeme právnickou fakultu pracujícím profesionálům, rodičům a dalším, jejichž rozvrh vyžaduje flexibilitu. Naše studentské organizace vytvářejí příležitosti pro studenty, aby se mohli věnovat svým profesním zájmům, vytvářet sítě a sloužit komunitě New Orleans a budovat vzájemné vztahy. Naše síť absolventů je silná a oddaná sobě navzájem, právnické fakultě a každé generaci absolventů Loyoly.

A samozřejmě se nacházíme v jednom z nejúžasnějších měst nejen ve Spojených státech, ale i na světě.

Naše mise

V roce 1914 otevřela své brány Loyola University New Orleans College of Law a od té doby otevírá mysl budoucích právníků. V jezuitské tradici akademické přísnosti, usilování o spravedlnost a služby druhým má College of Law za své poslání vychovat budoucí členy advokátní komory, aby byli zkušenými advokáty a citlivými právními poradci oddanými etickým normám při prosazování důstojnosti pro všechny. Vysoká škola práva nabízí studijní programy pro občanské právo a obecné právo, denní a večerní programy na částečný úvazek, stejně jako tři společné studijní programy. Je podporováno a podporováno kritické a analytické myšlení, etika a profesionalita a závazek sloužit komunitě 21. století. Právnická fakulta je společenstvím učenců, kteří se zavázali k akademické dokonalosti ve výuce a stipendiu a ke službě ostatním.

Život v New Orleans

New Orleans je živé město samo o sobě a jeho právní komunita je stejně aktivní. Řada regionálních a národních firem má kanceláře v New Orleans, stejně jako mnoho velkých, středních a butikových právnických firem se sídlem v Louisianě.

Vysoká škola práva nabízí mnoho různých oblastí zaměření, aby sloužila různorodé populaci korporací, podnikatelů, environmentálních zájmů, bavičů, místních a federálních vládních agentur, vojenských potřeb, mezinárodních zájmů, rodin a komunity jako celku.

Hlavní centrum federálního a státního soudního systému, New Orleans, je ideálním místem pro navazování kontaktů a zahájení vaší právní kariéry. Existuje spousta příležitostí, jak se učit od praktikujících právníků a zároveň sloužit místní komunitě. Zapojte se do místních soudů a získejte zkušenosti z reálného světa. Titul Loyola Law je cestou k nesrovnatelným úspěchům. New Orleans se svými tradicemi a vzrušující krajinou slouží jako dokonalá kulisa pro učení a práci směrem ke spravedlnosti.

Oblíbené destinace

 • Muzeum 2. světové války
 • New Orleans Museum of Art
 • Audubon Nature Institute
 • Městský park New Orleans
 • Francouzská čtvrť
 • Ulice časopisu
 • Záchranná síň
 • St. Charles Avenue a tramvaj
 • Parník Natchez
 • Svět Mardi Gras

Festivaly

V New Orleans můžete najít a navštívit festival téměř každý víkend v roce. Nechybí ani témata k oslavě, s tématy festivalů od komfortního jídla (NOLA Mac N' Cheese Fest) až po velké hudební akce, jako je Voodoo Music + Arts Experience. Řada festivalů pořádaných v New Orleans patří k nejlepším v zemi a přitahuje ikonické národní osobnosti i svérázné místní umělce. Na New Orleans Jazz and Heritage Festival, French Quarter Festival a dalších festivalech najdete pro každého něco.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na masopust. Na několik týdnů promění krewes celé město v obří párty. Je to období plné radostné dekadence a barevných kostýmů.

Jídlo

New Orleans je národní kulinářský tavicí kotlík! V oblasti Greater New Orleans je více než 1 000 restaurací. Mnoho slavných šéfkuchařů z New Orleans, jako jsou Susan Spicer, Donald Link a Aaron Sachez, rozřezává kulinářský průmysl. Ať už hledáte kreolské a cajunské speciality, tradiční jižanskou domácí kuchyni, špičkové gastronomické lahůdky, pokrmy evropského stylu nebo nejčerstvější mořské plody na jihu, v Big Easy to určitě najdete.

Hudba

New Orleans má dlouhou a pozoruhodnou hudební historii. Ačkoli je New Orleans dlouho považováno za americké epicentrum jazzové a bluesové hudby, město nabízí více než 80 míst s živou hudbou, která hostí folk, Cajun, funk, rock a R&B hudbu. Současní hudebníci a kapely jako Big Freedia, Lil Wayne a The Revivalists nesou hudební odkaz města do budoucnosti.

Udělejte si procházku za svitu měsíce po Bourbon Street nebo Frenchman Street a každou noc uslyšíte živou hudbu linoucí se téměř z každého klubu. Možná právě objevíte svého oblíbeného nového umělce.

Sportovní

V žádném jiném městě nejsou sportovní fanoušci vášnivější. Crescent City je domovem fotbalového týmu Saints NFL, basketbalového týmu Pelicans NBA, týmu Gold rugby, týmu Jesters National Premier League Soccer a Big Easy Rollergirls.

Kromě toho je New Orleans plné příležitostí k účasti jednotlivců. Jezero Pontchartrain je oblíbeným místem pro rybaření a plachtění. Uspořádání města je ideální pro běžce a cyklisty. Pro dobrodružnějšího sportovce nabízí vzrušující výzvy DEFY New Orleans, New Orleans Boulder Lounge a Fly Circus Space.

Muzea

Historie je vetkána do tkaniny New Orleans. Ať už se procházíte po St. Charles Avenue nebo prozkoumáváte Francouzskou čtvrť, nespočet okamžiků, míst a postav čeká jen na to, abyste je znovu objevili. Zde minulost inspiruje a řídí budoucnost našeho města. Rozvíjejte lepší porozumění místní a národní historii a nechte ji podnítit nové nápady na vaší právní cestě.

New Orleans je domovem řady špičkových muzeí, včetně The National World War II Museum, The New Orleans Museum of Art, Ogden Museum of Southern Art, Contemporary Arts Center New Orleans a The Cabildo.

Ohlasy studentů

Místa

 • New Orleans

  526 Pine Street, , 70118, New Orleans

  Otázky