Keystone logo
L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

L.U.de.S Lugano Campus

Úvod

LUde.S. Je narozený v roce 1999, jako sdružení, v regionu Ticino, ve Švýcarsku, z iniciativy prof. Paolo Sotgiu, s cílem podpořit a povzbudit všechny formy kulturní výměny a vzdělávacích zkušeností, vědy a výzkumu v Evropě i jinde, jako Svobodné univerzity humanitních věd a technologií - Ludes. Usnesení č. 703 ze dne 14. února 2006, Státní rada oprávněna LUde.S. pomocí názvu soukromá vysoká škola v souladu s uměním. 14 odst. 2 zákona o univerzitě v italském Švýcarsku, Univerzita aplikovaných věd italského Švýcarska ao výzkumných ústavů 03 října 1995 (LUSI / SUPSI; RL 5.3.1.1)

V roce 2014, v návaznosti na změnu článku. 14 LUSI / SUPSI bylo zmíněno výše, což umožňuje použití termínu univerzit pouze školy akreditované příslušnými národními nebo inter-kantonální orgány, Free University of humanitních věd a technologie - Ludes je servisní společnost „Ludes sagl“ transformovat jejich strukturu kampus, Campus Ludes Lugano, Lugano hostit nejprestižnějších evropských a mezinárodních vysokých škol, a rozvíjet své kurzy, podle osnov připravené jednotlivých vysokých škol hostované.

V souladu s vizí zakladatele Prof. Paolo Sotgiu, a po téměř dvaceti letech činnosti ve Švýcarsku, LUde.S. Ten nedávno založil nový školní areál na Maltě pod názvem United UCM Campus Malta.

Rozšiřování na Maltě, UCM je nyní schopen dále posílit svou nabídku mezinárodní akce uvolněním kvalifikace, které lze přirovnat k a uznávané v mnoha zemích, a to nejen v Evropě, což usnadňuje studentům získat zahraniční kvalifikaci (licence NCFHE n. 2015-011).

Nyní jsou nabízeny v Ludes Lugano Campus, studijních oborů z Semmelweis University a United UCM kampus Malty vysokých školách.

Proč studovat na Ludes

Studuje na LUde.S. To znamená, aby se stal, co to je: plná člověk, který je zodpovědný a otevřený k sobě a ke světu.

Nejde jen o to naučit se techniky, aby si osvojili dovednosti, ale také naučit respektu a lásky pro všechny, která podporuje život.

Uznáním hodnoty lidské bytosti, její potenciál a schopnosti, a to vždy s výhledem na kulturu a tradice jiných národů.

Pedagogický přístup LUde.S. aspiruje naučit poznat a pochopit nejen ostatní, ale také a především sebe, čímž se usnadní budoucí profesní a relační život, tak dávat ‚pevný základ pro jakýkoli životní cesta se nám, abychom šli.

Místa

  • Lugano

    Ludes Lugano Campus | Via dei Faggi 4, Quartiere La Sguancia, 6912, Lugano

Otázky