Keystone logo
John F. Kennedy University

John F. Kennedy University

John F. Kennedy University

Úvod

Jako jedna z prvních univerzit věnovaných celoživotnímu učení vám John F. Kennedy University nabízí vysoce kvalitní a dostupné vzdělání, které vás připraví na rozvoj vaší kariéry a komunity.

John F. Kennedy University je plně akreditovaná nezisková univerzita nabízející inovativní a celostátně uznávané programy, které vám pomohou realizovat osobní a profesní růst. Naše vzdělávací prostředí pro spolupráci vás vyzve, abyste rozšířili svůj intelekt a připravili vás, abyste přispěli ke své profesi a komunitě. Naše zaměření na osobní pozornost vám jako absolventům poskytne zdroje a podporu během studia i mimo něj . A náš praktický přístup k učení vám umožní uplatnit a zdokonalit své dovednosti před dokončením studia.

Zveme vás ke změně vaší budoucnosti na John F. Kennedy University .

Poslání, vize a hodnoty

John F. Kennedy University klade za cíl poskytnout inovativní, transformační a život obohacující vzdělávací zkušenost všem studentům, kteří se snaží rozvíjet svůj osobní a profesní život a následně své komunity. Ceníme si rozmanitosti a přístupnosti, kvality a inovace, růstu celého člověka a globálního světonázoru.

Rozmanitost

John F. Kennedy University definuje rozmanitost napříč liniemi kultury i myšlenek, dynamický koncept odrážející měnící se a vzájemně závislou povahu lidské zkušenosti. Díky pracovní skupině pro rozmanitost, akčnímu plánu pro rozmanitost a Protokolu pro najímání rozmanitosti se John F. Kennedy University zavázala k vytváření živé kultury rozmanitosti.

Místa

  • Pleasant Hill

    Ellinwood Way,100, 94523, Pleasant Hill

    Otázky