Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Úvod

Prohlášení o poslání

Indiana University Robert H. McKinney School of Law bydlí na Indiana je městský výzkum a zdravotnický akademický areál. Jako jediná právnická škola v našem pulzujícím hlavním městě se zavazujeme k dostupnosti, cenové dostupnosti, rozmanitosti a excelenci ve veřejném právním vzdělávání. McKinneyova škola práva slouží svým studentům a společnosti jako centrum právního vzdělávání a vědeckého šetření. Naši studenti sledují důkladný studijní kurz ponořený v prostředí veřejné služby a angažovanosti komunity. Podporováním zralého pocitu integrity a povědomí o neustále se vyvíjejícím právnickém povolání umožňujeme studentům uspět jako občané, odborníci a vůdci.

Mezinárodní uznání

IU McKinney LL.M. Program byl nedávno uznán mezinárodním Juristem, který jej jmenoval na třech svých prestižních LL.M. Seznam cen programu:

 • Kariérní možnosti
 • Nejlepší právní praxe
 • Nejlepší hodnota

Prohlášení o vzdělávacích cílech

Absolvent programu McKinney bude připraven:

 • Stavět na existující základně právních znalostí a dovedností, aby uspěla ve zvolené kariéře absolventa;
 • Provádět řádný odborný úsudek a plnit etické povinnosti;
 • Vykazují vysoký stupeň způsobilosti v právní analýze, uvažování, výzkumu a psaní;
 • Demonstrujte porozumění v ústní komunikaci v právním kontextu;
 • Slouží jako vedoucí nebo přispívající člen týmu v profesionálním prostředí;
 • Přechod k právním praktikám nebo jinému vládnímu, neziskovému nebo soukromému sektoru;
 • Využijte sítě profesionálních vztahů; a
 • Oceníte, že excelence jako advokát vyžaduje individuální celoživotní úsilí.

Proč IU McKinney Law?

Rozhodování o tom, kde budete vykonávat právní vzdělání, bude mít dopad na zbytek vašeho života. Ve společnosti McKinney Law si myslíme, že najdete nejlepší možnou kombinaci teoretického uzemnění a praktického tréninku, tvrdé práce a zábavy v náročném, přesto podpůrném prostředí.

Nabízíme akademickou dokonalost a profesionální příležitost:

Fantastická fakulta: Profesoři společnosti McKinney Law jsou experty ve svých oblastech zájmu a dychtivě vám pomohou zvládnout právní pojmy a naučit se „myslet jako právník“. teoretické a praktické znalosti práva. Kontaktovat fakultu a diskutovat o vašich akademických aspiracích a profesních cílech!

Rigorózní a inovativní kurikulum: Po dokončení základů vašeho právního vzdělání ve vašem prvním ročníku existuje celá řada horních kurzů v populárních oblastech, stejně jako 120 volitelných předmětů každý rok, včetně malých seminářů a špičkových témat. Podívejte se na všechny nabídky našich kurzů.

Zážitkové učení: Učení se dělám je kritickou součástí moderního právního vzdělávání. V IU McKinney budete mít dostatečnou příležitost získat praktické právní zkušenosti. Nabízíme sedm klinik s přímým klientem, soudní řízení, přezkoumání zákonů, školení dovedností, pro bono práci a širokou škálu externships a clerkships. Podívejte se, jak můžete tento zákon uvést do praxe. Jako jediná právnická škola v hlavním městě mají naši studenti prioritní přístup ke špičkovým příležitostem.

V centru všeho: Naše umístění v metropolitní Indianapolis - srdce státní vlády a podnikání - zvyšuje vše o studentských zkušenostech. Toto je jedno z nejbezpečnějších a nejpřitažlivějších měst v zemi. Sporty, umění, zelené plochy, muzea, obchody a mnoho dalšího na vás čekají v Circle City.

Cenová dostupnost a štědré stipendijní financování: Kompletní odhadované náklady na náš program naleznete na našich webových stránkách . Nízké náklady na naše veřejné školné v kombinaci s nízkými životními náklady v Indianapolis a velkorysá stipendia často činí IU McKinney cenově dostupnou a atraktivní volbou pro zahraniční studenty.

Podpůrná atmosféra: Naše přátelská fakulta a personál, nemluvě o našich 10 000 absolventech (kteří se setkávají s některými z nich), kteří pracují na celém světě v různých odvětvích a profesích, chtějí, abyste uspěli a my uděláme maximum pro to, abyste to dokázali!

Místa

 • Indianapolis

  Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225, , Indianapolis

Otázky