Keystone logo
Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

Úvod

Prohlášení o poslání

Indiana University Robert H. McKinney School of Law bydlí na Indiana je městský výzkum a zdravotnický akademický areál. Jako jediná právnická škola v našem pulzujícím hlavním městě se zavazujeme k dostupnosti, cenové dostupnosti, rozmanitosti a excelenci ve veřejném právním vzdělávání. McKinneyova škola práva slouží svým studentům a společnosti jako centrum právního vzdělávání a vědeckého šetření. Naši studenti sledují důkladný studijní kurz ponořený v prostředí veřejné služby a angažovanosti komunity. Podporováním zralého pocitu integrity a povědomí o neustále se vyvíjejícím právnickém povolání umožňujeme studentům uspět jako občané, odborníci a vůdci.

Mezinárodní uznání

IU McKinney LL.M. Program byl nedávno uznán mezinárodním Juristem, který jej jmenoval na třech svých prestižních LL.M. Seznam cen programu:

 • Kariérní možnosti
 • Nejlepší právní praxe
 • Nejlepší hodnota

Prohlášení o vzdělávacích cílech

Absolvent programu McKinney bude připraven:

 • Stavět na existující základně právních znalostí a dovedností, aby uspěla ve zvolené kariéře absolventa;
 • Provádět řádný odborný úsudek a plnit etické povinnosti;
 • Vykazují vysoký stupeň způsobilosti v právní analýze, uvažování, výzkumu a psaní;
 • Demonstrujte porozumění v ústní komunikaci v právním kontextu;
 • Slouží jako vedoucí nebo přispívající člen týmu v profesionálním prostředí;
 • Přechod k právním praktikám nebo jinému vládnímu, neziskovému nebo soukromému sektoru;
 • Využijte sítě profesionálních vztahů; a
 • Oceníte, že excelence jako advokát vyžaduje individuální celoživotní úsilí.

Proč IU McKinney Law?

Rozhodování o tom, kde budete vykonávat právní vzdělání, bude mít dopad na zbytek vašeho života. Ve společnosti McKinney Law si myslíme, že najdete nejlepší možnou kombinaci teoretického uzemnění a praktického tréninku, tvrdé práce a zábavy v náročném, přesto podpůrném prostředí.

Nabízíme akademickou dokonalost a profesionální příležitost:

Fantastická fakulta: Profesoři společnosti McKinney Law jsou experty ve svých oblastech zájmu a dychtivě vám pomohou zvládnout právní pojmy a naučit se „myslet jako právník“. teoretické a praktické znalosti práva. Kontaktovat fakultu a diskutovat o vašich akademických aspiracích a profesních cílech!

Rigorózní a inovativní kurikulum: Po dokončení základů vašeho právního vzdělání ve vašem prvním ročníku existuje celá řada horních kurzů v populárních oblastech, stejně jako 120 volitelných předmětů každý rok, včetně malých seminářů a špičkových témat. Podívejte se na všechny nabídky našich kurzů.

Zážitkové učení: Učení se dělám je kritickou součástí moderního právního vzdělávání. V IU McKinney budete mít dostatečnou příležitost získat praktické právní zkušenosti. Nabízíme sedm klinik s přímým klientem, soudní řízení, přezkoumání zákonů, školení dovedností, pro bono práci a širokou škálu externships a clerkships. Podívejte se, jak můžete tento zákon uvést do praxe. Jako jediná právnická škola v hlavním městě mají naši studenti prioritní přístup ke špičkovým příležitostem.

V centru všeho: Naše umístění v metropolitní Indianapolis - srdce státní vlády a podnikání - zvyšuje vše o studentských zkušenostech. Toto je jedno z nejbezpečnějších a nejpřitažlivějších měst v zemi. Sporty, umění, zelené plochy, muzea, obchody a mnoho dalšího na vás čekají v Circle City.

Cenová dostupnost a štědré stipendijní financování: Kompletní odhadované náklady na náš program naleznete na našich webových stránkách . Nízké náklady na naše veřejné školné v kombinaci s nízkými životními náklady v Indianapolis a velkorysá stipendia často činí IU McKinney cenově dostupnou a atraktivní volbou pro zahraniční studenty.

Podpůrná atmosféra: Naše přátelská fakulta a personál, nemluvě o našich 10 000 absolventech (kteří se setkávají s některými z nich), kteří pracují na celém světě v různých odvětvích a profesích, chtějí, abyste uspěli a my uděláme maximum pro to, abyste to dokázali!

Místa

 • Indianapolis

  Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225, , Indianapolis

Otázky