Keystone logo
Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Indiana University Maurer School of Law

Úvod

Místní kořeny, globální přítomnost

Indiana University Maurer School of Law byla založena v roce 1842 a je devátou nejstarší právnickou školou v USA a první státní školou na Středozápadě. Areál IU se nachází v krásně zalesněném prostředí v klasickém univerzitním městě Bloomington a je trvale zařazen mezi nejkrásnější v zemi. Naše dědictví je místní, ale naše přítomnost je globální: Více než polovina našich absolventů si najde práci mimo Indianu.

Titul JD

Rigor + komunita = úspěch

Program Maurer School of Law JD přináší akademickou přísnost v podpůrné komunitě. Přilákáme kreativní, energické a pečující studenty, kteří jsou nadšení stát se oddanými profesionály, kteří touží po změně v dnešním komplikovaném světě. Naše odborné znalosti jsou nejsilnější v oblasti duševního vlastnictví, mezinárodního práva, trestního práva, daní a práva životního prostředí, ale nabízíme širokou škálu kurzů téměř v každé oblasti studia. Prostřednictvím mezinárodně uznávaných absolventských škol Indiana University nabízíme také duální tituly v oblasti obchodu, životního prostředí a veřejných záležitostí, kybernetické bezpečnosti a mnoha dalších oborů.

Postgraduální stupně

100 let excelence v pokročilých právnických studiích

Indiana University Maurer School of Law uděluje absolventské diplomy mezinárodním právníkům více než 100 let v oborech LLM, MCL, SJD a Ph.D. programy. Naše programy nabízejí akademicky vynikajícím studentům příležitost pokračovat v pokročilých právnických studiích v přísném, ale podpůrném prostředí.

Nový dvouletý LLM s angličtinou pro program právo

Tento nový dvouletý program vám umožňuje získat LLM, když se seznámíte s právním systémem USA a budete pracovat na splnění požadavků na znalost angličtiny pro náš standardní titul LLM.

Společné stupně

Síla velké globální univerzity

Indiana University je skvělá výzkumná univerzita se špičkovými programy v oblasti obchodu (#23) a veřejných a environmentálních záležitostí (#1). Studenti práv mají privilegium získat dvojí titul s jednou z 12 vynikajících škol a oddělení - nebo navrhnout vlastní program.

JD/MBA
Získejte JD/MBA za pouhé tři roky ve spolupráci s Kelley School of Business.

Mezinárodní duální tituly
Prožijte první dva roky v Bloomingtonu a poté si dokončete studium výběrem ze čtyř měst po celém světě

JD/MPA a JD/MSES
Společné tituly z O'Neill School of Public and Environment Affairs

JD/MS v kybernetické bezpečnosti
Včasný stupeň pro změnu času

Další společné stupně

Kromě společných titulů v oblasti obchodu a veřejných a environmentálních záležitostí nabízí Právnická fakulta několik dalších formálních společných studijních programů, nebo si můžete vytvořit individuálně navržený společný titul, který splňuje vaše cíle v oblasti učení a kariéry. Právnická fakulta bude koordinovat s druhou školou nebo oddělením, aby vytvořila společný nebo souběžný program.

IU partnerské školy společného studia

 • Vysoká škola umění a věd
 • Hamilton Lugar School of Global and International Studies
 • Kelley School of Business
 • Luddy School of Informatics, Computing, and Engineering
 • Mediální škola
 • O'Neill School of Public and Environment Affairs
 • pedagogická škola
 • Škola veřejného zdraví

Místa

 • Bloomington

  211 South Indiana Avenue, 47405, Bloomington

  Otázky