Keystone logo

Illinois Institute of Technology

A logo

Úvod

Illinois Tech se nachází ve velkém globálním městě Chicagu a je prvotřídní, celostátně hodnocená, soukromá výzkumná univerzita s programy v oblasti strojírenství, informatiky, architektury, designu, vědy, obchodu, humanitních věd a práva. Jako jediná komplexní univerzita v Chicagu zaměřená na technologie nabízí Illinois Tech bakalářský, magisterský, profesionální magisterský a Ph.D. stupně, stejně jako certifikáty, v žádaných oborech STEM a dalších oblastech inovací. Možnosti zahrnují osobní, hybridní a online kurzy. Vysokoškolští studenti se mohou zúčastnit dvoustupňových a pre-mediálních/pre-zdravotních programů, stejně jako zrychleného magisterského programu Illinois Tech, který jim umožňuje získat bakalářské i magisterské tituly za pouhých pět let.

Illinois Tech je jediná univerzita, která nabízí všem studentům program Elevate. Elevate zaručuje, že se studenti účastní praktických zkušeností – stáží, výzkumu, soutěží, studia mimo pobyt, krátkých kurzů zaměřených na kariéru a dalších – které jim umožní získat dovednosti z 21. století, které zaměstnavatelé hledají. Elevate také zajišťuje, že studenti obdrží personalizované akademické a kariérní mentorství od týmu poradců a jsou jedinečně připraveni na kariéru po ukončení studia.

Illinois Tech je v Illinois na 1. místě mezi soukromými vysokými školami z hlediska návratnosti investic (po pomoci, PayScale) a je 44. školou s nejlepší hodnotou ve Spojených státech (US News & World Report). Absolventi Illinois Tech dosahují 92,8% míry zaměstnanosti do šesti měsíců od ukončení studia (třída 2021). Mezi jeho absolventy patří mimo jiné vynálezce mobilního telefonu, průkopník technologie čárových kódů a hlavní vědec společnosti Amazon Alexa.

Studenti rádi studují a žijí v historickém kampusu jen pár minut od centra Chicaga, který nabízí networking, stáže a kariérní příležitosti. Kampus Illinois Tech, necelý kilometr od úžasných pláží jezera Michigan, byl uznávaný jako „jeden z nejkrásnějších univerzitních kampusů v Americe“. Studenti Illinois Tech pocházejí z více než 106 zemí a všech 50 států.

Vízové požadavky

Místa

  • West 35th Street,10, 60616, Chicago

Otázky