Keystone logo
National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

Úvod

Škola humanitních studií podporuje zájem a výzkum v mnoha multi-disciplinární oblastech s programy od kultury a kolonialismu na irských studií, angličtina, historie, filozofie a Olda irský k filmovému a digitálních médií. Dovednosti kritické analýzy, řešení problémů a jiných cenných dovedností dosaženo prostřednictvím našich inovativních vzdělávacích programů. Absolventi tedy jsou vybaveny tak, aby stát se zodpovědnými občany a oceňovány členy společnosti.

O univerzitě

S více než 17.000 studentů a více než 2400 zaměstnanců, NUI Galway má význačnou pověst pro výuku a excelenci ve výzkumu.

Naše pověst

NUI Galway získal národní a mezinárodní uznání jako univerzitního výzkumu-vedl se závazkem na nejkvalitnější teaching.

Naše Campus

Náš školní areál byl proměněn v posledním desetiletí prostřednictvím našich 400 milionů eur kapitálu programu. S více než 90 budov na 105 hektarů, univerzita se nachází přímo v centru města Galway.

Jak jsme Unique

Z naší pozice na samém okraji Evropy, jsme se oslovit svět, a máme nejvíce různorodý studentský sbor v Irsku. Irský jazyk a kultura, stejně jako dobrovolnictví a dosah komunity hrát silnou roli ve zkušenostech tady studentů.

The Irish Language

Jazyk má jedinečnou pozici na univerzitě, především kvůli jeho blízkosti k Connemara Gaeltacht - největší irské mluvící oblasti v Irsku.

Naše historie

Z královské vysoké školy na National University of Ireland, univerzita minulost se prolíná s historií Galway a Ireland.

Vysokoškoláci Vedle tradičních předmětů, jako je angličtina, historie a filozofie, studenti v humanitních oborech jsou také nabízela prostor pro rozvoj oblasti zájmu, jako jsou irských studií, žurnalistiky, Tvůrčí psaní, film nebo drama a divadelní vědy. Naše řada programů vysokoškoláka kombinují tradiční umělecké obory s těmito specializace tím poskytuje další prvek studentské kvalifikaci.

Doktorandů Naše škola má zářivou studentská vědecká obec s více než 120 doktorandů. Studenti jsou uzavřeno s nadřízeným v oblasti jejich zájmu a mít přístup k velké archivního fondu a široké výzkumné obce. Mnoho interaktivních konference, kooperační programy a iniciativy se konají každý semestr bude podpořen dynamickou komunitu výzkumných pracovníků.

Kromě toho, humanitní má dvacet jedna různých učil magisterských programů nabízí mnoho most k disertační výzkumu, nebo, a to zejména pro více profesionálně zaměřených programů, zvýšení zaměstnatelnosti. Mnoho z našich magisterského studia jsou nabízeny buď na plný úvazek nebo na částečný úvazek.

Zahraniční studenti Naše angličtina, historie a filozofie kurzy jsou oblíbené s mezinárodními studenty se několik set každý rok bere třídy. Naše malé třídy skupiny umožňují výměnu názorů a sdílení různých kultur. Většina našich vyučovaných magisterských programů mají kohortu zahraničních studentů, který vytváří zajímavou dynamiku a mix perspektiv ve třídě skupinách.

Místa

 • Galway

  c/o School of Humanities, Galway, University Road, , Galway

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky