Keystone logo
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Úvod

Připravíme, Challenge a inspirovat našimi studenty, aby se rozdíl ve světě

Studentům, absolventům, fakulty a zaměstnance Maurice A. Deane School of Law na Hofstra University, zákon není jen něco, co ke studiu - to má být žil. Informuje své kariéry, naše životy a naše interakce s spoluobčanů. Je to prostředek, pomocí nichž se snažíme dávat vliv ve světě.

Soudy, právnické kanceláře a zaměstnavatelé uznávají význam Juris Doctor (JD) z Hofstra Law, nebo stupně od našeho společného JD / MBA a JD / MPH programů, protože vědí, že naši absolventi jsou známé svou právní znalosti, připravenost a vyrovnanost ,

Náš vzdělávací program se vyvíjí každým rokem možné reagovat na změny v zákonech a praxi, jako když jsme se v poslední době stal jedním z prvních právnických fakultách v zemi zavést požadované prvního ročníku v mezinárodním právu. Naši studenti se již dlouho podílejí na klinikách, stipendií, externships a pro bono příležitostí, které jim dávají reálnou zkušenost právník - cvičit po boku veterána právníci - před tím, než jsem absolvoval. Po nástupu na jejich kariéry volby, právníci stále přijít na Hofstra zákona podporovat jejich rozvoj s programy, jako je Master of Laws (LL.M.) v amerických právních studií nebo rodinného práva.

Hofstra Law je domovem pro zhruba 850 studentů, absolventů, základna více než 11.000 členů, 51 administrátorů a význačný na plný úvazek fakulty 46 na plný úvazek profesorů, 6 hostujících profesorů a téměř 60 přídavných profesorů, včetně mnoha vědců uznáván jako vnitrostátní a mezinárodní odborníci ve svém oboru.

Maurice A. Deane School of Law je součástí Hofstra University a je plně akreditována Radou sekce právní vzdělání a přijetí do advokátní komory American Bar Association.

Poslání a historie

Poslání Maurice A. Deane School of Law je připravit, napadat a inspirovat naše studenty, aby se rozdíl ve světě, když jsme postoupit důležité myšlenky prostřednictvím právní akademie, profesi a společnosti - takže dopad na naše vlastní.

Od roku 1970 jsme poskytli komplexní a moderní právní vzdělání našich studentů, pomáhá jim stát se zručný, informovaný a etické právníci. Máme historii výroby smysluplné příspěvky na místní a národní rozhovorech o palčivých společenských otázkách. Trváme na vytvoření místa, kde studenti, schopnost, soudci, právníci, vědci a odborníky z různých oborů mohou sejít rozšířit každého perspektiv a předem spravedlnost pro všechny.

Od svého založení, jsme věřili v hodnotě vzdělání ponořený do právní teorie a praxe. Byli jsme jednou z prvních škol v zemi, aby přijala klinickou výuku v naší osnov, a my jsme sloužil na mnoho let jako regionálního centra pro Národní institut pro Trial advokacii (NITA).

Místa

  • Hempstead

    121 Hofstra University , 11549, Hempstead

Otázky