Keystone logo
Hochschule Schmalkalden

Hochschule Schmalkalden

Hochschule Schmalkalden

Úvod

Hochschule Schmalkalden University of Applied Sciences je univerzita aplikovaných věd v Durynsku. Je idylicky umístěn na okraji Durynského lesa. Zelený kampus je nepochybně jedním z nejkrásnějších v Durynsku a Německu. Všechna zařízení, jako jsou přednáškové sály, laboratoře, kavárny, knihovna, obytné komplexy a sportovní zařízení, jsou v docházkové vzdálenosti. Studenti těží z rozmanitých příležitostí, které zde studium na univerzitě nabízí: mezinárodní orientace, vynikající výuka, široká škála předmětů, moderní vybavení, zaručený životní prostor a atraktivní univerzitní město.

Studujte výborně a mezinárodně

Pod záštitou pěti fakult elektrotechniky, strojírenství, informatiky, ekonomiky a obchodního práva nabízí Hochschule Schmalkalden Sciences širokou škálu studijních příležitostí. Praktická relevance a dobré zázemí na univerzitě jsou nejčastěji zmiňovanými důvody pro volbu studia ve Schmalkaldenu. Formy školení, jako jsou projektové studie a praktické fáze, jsou stejně přirozené jako malé učící se skupiny a úzký kontakt s učiteli.

Všechny kurzy nabízejí řadu příležitostí ke studiu v zahraničí. Hochschule Schmalkalden má širokou síť více než 150 partnerských univerzit po celém světě, které sahají až do Austrálie. Mnoho studentů využívá příležitosti studovat semestr v zahraničí nebo absolvovat stáž v zahraniční společnosti a získat tak cenné zkušenosti. Obzvláště pozoruhodná je možnost získání dvojího diplomu na zahraniční partnerské univerzitě: Studenti magisterského studia na Ekonomické fakultě mohou získat MBA jako druhý titul v USA, Kanadě nebo Španělsku zdarma.

Statistika

Hochschule Schmalkalden na první pohled

 • téměř 2500 studentů

 • více než 20 bakalářských a magisterských oborů

 • deset bakalářských a magisterských oborů kombinované formy studia

 • celkem 227 zaměstnanců

 • 65 profesorů, z toho šest profesorek

 • pět fakult

  Místa

  • Schmalkalden

   Blechhammer,9, 98574, Schmalkalden

   Otázky