Keystone logo
HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

Úvod

Katar: Řízení budoucnosti

Katar je jednou z nejrychleji rostoucích ekonomik na světě, a je tedy velmi atraktivní obchodní destinací.

Ekonomický růst Kataru byl založen především na jeho ropném a plynárenském průmyslu. Podle katarské národní vize 2030 je však hospodářská politika zaměřena na rozvoj neenergetických odvětví. Cílem je transformovat současnou ekonomiku založenou na uhlíku na vyspělou, konkurenceschopnou a znalostní ekonomiku.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris se připojila k Katarské nadaci v červnu 2010 a přinesla do Dauhá a regionu špičkové vzdělávací programy a výzkumnou činnost. Jedná se o prvního evropského partnera v Education City.

V této souvislosti HEC Paris nabízí kompletní portfolio programů managementu, včetně prvního mezinárodního Executive MBA Kataru (v žebříčku Financial Times v roce 2019 zařazeného na 1. místo na celém světě), specializovaného magisterského titulu v oblasti strategického řízení obchodní jednotky a řízení bez titulu programy pro vedoucí pracovníky, ve formě krátkých výkonných programů. HEC Paris, jeden z předních světových poskytovatelů programů Executive Education za posledních 8 let, nabízí také programy navržené na míru pro jednotlivé společnosti.

Programy a výzkumné aktivity HEC Paris in Qatar budují konkurenceschopnost společnosti v rámci globální ekonomiky a jsou plně v souladu s katarskou národní vizí 2030 na podporu transformace Kataru na vyspělou, konkurenceschopnou a znalostní ekonomiku.

Sdílení našich akademických znalostí

HEC Paris provozuje výzkumnou kancelář v Kataru již několik let. Podporuje příspěvek HEC Paris k znalostní ekonomice v Kataru a obohacuje naše programy rozvoje vedení. Výzkumná kancelář vytváří nejmodernější poznatky a řešení v oblasti vedení, managementu a vzdělávání dospělých. Organizujeme akce zaměřené na myšlenkové vedení a vydáváme knihy, články, místní případové studie a další multimediální obsah, abychom účastníkům kurzu pomohli při jejich studijních cestách. Provádíme přísný i aplikovaný výzkum v Kataru s našimi místními odborníky a organizacemi. Rovněž spolupracujeme s našimi fakultními a výzkumnými partnery z celého světa, abychom společně vytvářeli odpovědi na výzvy dneška i budoucnosti. Tím zajišťujeme, aby náš výzkum byl vždy v souladu s potřebami a požadavky Katarské národní vize, Globálních kompaktních principů vzdělávání odpovědného managementu OSN (PRME) a Cílů udržitelného rozvoje (SDG). Další informace vám poskytne prof. Wolfgang Amann na adrese [email protected].

Zařízení

Nejmodernější prostory v oceněné 52patrové věži Tornado Tower ve West Bay-obchodním centru Dauhá.

Zařízení poskytuje pohodlné a snadno dostupné místo pro programy HEC Paris a nabízí nádherný výhled na město.

Partnerství

Založena v roce 1995 výnosem Jeho Výsosti šejka Hamada Bin Khalifa Al Thaniho, nadace otce Emira, Katarská nadace je soukromá nezisková organizace.

Posláním Katarské nadace je vychovávat budoucí vůdce Kataru. Nadace příkladem a sdílením svých zkušeností také přispívá k lidskému rozvoji na národní, regionální a mezinárodní úrovni. Ve všech svých aktivitách nadace prosazuje kulturu excelence v Kataru a posiluje svou roli v podpoře inovativní a otevřené společnosti, která usiluje o rozvoj udržitelné lidské kapacity, sociální a ekonomické prosperity pro znalostní ekonomiku.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Doha

    Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825 , , Doha

    Programy

      Otázky