Keystone logo
Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Úvod

Inovace je naše tradice

Nachází se v samém srdci San Franciska, GGU Law nabízí nejmodernější a osobní vzdělávací zkušenost pro právníky zítřka. Již více než století nabízí zákon GGU rozmanité, inkluzivní a podpůrné prostředí, které se zavazuje poskytovat studentům individualizovanou pozornost a znalosti ze skutečného světa, které potřebují k úspěchu!

Kdo jsme

Golden Gate University School of Law je oceněná právnická škola akreditovaná ABA s vynikající polohou v srdci San Franciska. GGU Law nabízí inovativní a osobní vzdělávací zkušenost, která vytváří rozmanitou skupinu absolventů se schopnostmi, úsudkem a znalostmi, aby se stali výjimečnými právníky pro dnešní skutečně globální trh. Naše umístění v centru San Franciska dává studentům krok od globálního centra právního, obchodního a technologického průmyslu. Díky přímému přístupu k soudům, právním firmám, advokačním organizacím, vládním agenturám a rychle se rozvíjejícím technologickým společnostem staví GGU Law naše studenty do centra dění s kariérními příležitostmi na každém kroku.

Nyní je skvělý čas stát se právníkem. Je zde větší potřeba inovativních vůdců, kteří by nám pomohli zvládnout náročné období v naší zemi a rychlé změny v technologii a naší ekonomice. Neexistuje lepší místo pro přípravu studentů na to, aby se stali právníky a vůdci ve své komunitě, zemi a ve světě, než právo GGU.

Rozmanitost

Zákon GGU má dědictví začlenění, rozšiřování přístupu a překonávání překážek. GGU Law, uznávaný jako jedna z nejrozmanitějších právnických škol v zemi, ví, že rozmanitost je naší silnou stránkou. Věříme, že školení budoucích právníků a lídrů různého prostředí a zkušeností vytváří silnější a inkluzivnější soudní systém. GGU Law je hrdý na to, že je lídrem v rozšiřování přístupu k právnímu vzdělávání, pomáhá podporovat spravedlnost v rámci profese a diverzifikuje právní komunitu.

Město je váš kampus

San Francisco je již dlouho srdcem kultury inovací a sociální spravedlnosti. Neuvěřitelná rozmanitost města a bohatá směsice kultur z celého světa připravuje studenty na dnešní skutečně globální trh. Náš areál je také obklopen snadným přístupem k veřejné dopravě, což studentům umožňuje snadný přístup k dojíždění nebo dokonce jen k prozkoumání tohoto vzrušujícího města a jeho krásného okolního regionu.

Studenti práva GGU, kteří se nacházejí poblíž tisíců potenciálních zaměstnavatelů, mají jedinečnou příležitost zapojit se do pro bono práce, stáží, stáží a dalších praktických právních prací pod dohledem praktických právníků a vedením zkušených profesorů. Největší technologické společnosti v tomto odvětví - Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce a mnoho dalších - obklopují náš areál a poskytují našim studentům bezkonkurenční přístup k neustále se rozvíjejícímu technologickému průmyslu a bezkonkurenční výhodu na začátku své právní kariéry. San Francisco bylo vždy v čele změn a GGU Law tam bylo na každém kroku!

141387_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg
Alexis Brown / unsplash

Dočasné děkana Vítejte

Jako absolventa vysoké školy a právnické školy první generace jsem byl přitahován k právu GGU kvůli jeho odhodlání rozšiřovat přístup k a diverzifikovat právnické povolání, což děláme již více než století. Děláme to tak, že poskytujeme vřelé, různorodé a poutavé společenství, kde jsou studenti vedeni provádět změny v naší komunitě, zemi a světě.

Jako děkan jsem odhodlán pomáhat každému studentovi uspět na právnické fakultě a jako právníci. Ve skutečnosti se s každým novým studentem setkávám individuálně, abych se dozvěděl o jejich důvodech, proč chodí na právnickou školu, a jak je mohu podpořit. Tento osobní kontakt najdete také s každou fakultou a zaměstnancem GGU, které potkáte. Jsem si jistý, že stejné personalizované a podpůrné prostředí nenajdete na mnoha dalších místech.

Doufám, že se připojíte ke mně a celé rodině GGU Law v San Francisku, kde se vždy usilujeme o úspěch našich studentů na právnické fakultě, na advokátní zkoušce a v právnické profesi.

S pozdravem,

Eric Christiansen
Prozatímní děkan a profesor práva

Historie a filozofie

Golden Gate University School of Law věří, že právnictví je čestné povolání hodné důvěry veřejnosti. Za tímto účelem poskytujeme studentům pevný základ v právní teorii a dovednosti nezbytné k tomu, aby byli úspěšní odborníci.

Rozvoj profesionálních dovedností

Studenti JD rozvíjejí profesionální dovednosti prostřednictvím různých programů, včetně klinik, osvědčení o specializaci, programu Honour Lawyering, společných titulů a dalších.

Fakulta

Studenti GGU jsou vyučováni na dokonalé a rozmanité fakultě, která před vyučováním vykonávala advokacii a jsou odborníky v široké škále právních oblastí.

Zákon o veřejném zájmu

Zákon GGU má zvláštní závazek k právu veřejného zájmu a nabízí silné osnovy práva veřejného zájmu a finanční pomoc studentům, kteří vykonávají kariéru v oboru.

Akreditace

Golden Gate University School of Law je plně akreditována Radou sekce právního vzdělávání a přijímání do advokátní komory American Bar Association (ABA), Výborem advokátních zkoušek ve státě Kalifornie a Western Association of Schools and Vysoké školy a vysoká škola pro vysoké školy (WSCUC). GGU Law je také členem dobrého postavení Asociace amerických právnických škol (AALS). Absolventi GGU mají nárok na složení advokátní zkoušky ve všech 50 státech a v District of Columbia.

Místa

  • San Francisco

    Mission Street,536, 94105, San Francisco

Otázky