Keystone logo
George Washington University, Law School MSL v zákoně o veřejných zakázkách
George Washington University, Law School

MSL v zákoně o veřejných zakázkách

Washington, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 2 450 / per credit

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Proč získat zákon o vládních zakázkách MSL ve společnosti GW Law?

Pověst

Přední světový program zákona o vládních zakázkách, který vzdělává úspěšné profesionály v oblasti zadávání veřejných zakázek více než 60 let a nabízí bezkonkurenční možnosti učit se, provádět výzkum a publikovat, rozšiřovat svou profesionální síť a komunikovat s odborníky z praxe, rozhodci a tvůrci politik.

Umístění

Nachází se v centru Washingtonu, DC, naše blízkost centra vládních zákonů a politik v oblasti zadávání veřejných zakázek poskytuje našim studentům bezkonkurenční příležitosti získat praktické znalosti a zkušenosti při získávání titulu.

Síť

Máme rozsáhlou základnu absolventů složenou z lídrů v baru pro veřejné zakázky. Program se také těší silným vazbám na tvůrce politik, regulační orgány, vůdce průmyslu a vědce po celém světě. Titul GW Law poskytuje našim absolventům znalosti, spojení a příležitosti, aby se stali lídry v akviziční komunitě po celém světě.

Učební plán a fakulta

Naše rozsáhlé a rozmanité učební osnovy, vyučované naší světově uznávanou fakultou, poskytují studentům lepší porozumění tomu, jak systémy zadávání veřejných zakázek fungují, a to jak v USA, tak v zahraničí, a vystavuje studenty různým pohledům na nově se objevující problémy v právu.

Učte se na vlastní pěst

Aby byla zajištěna maximální flexibilita, může program pojmout studenty na plný úvazek, kteří mají zájem o dokončení titulu v jednom roce, a studenty na částečný úvazek, kteří si mohou přát absolvovat jeden nebo dva kurzy za semestr nebo letní sezení, pokud je nabízena příslušná práce v kurzu. Všichni zapsaní studenti absolvují kurzy v areálu Foggy Bottom, vedle studentů JD a LLM, čímž budou těžit ze zkušeností fakulty, začínajících právnických profesionálů a zkušených odborníků z praxe.

Přijímání MSL

MSL společnosti GW Law pomáhá uspokojit rostoucí poptávku po neprávnících, aby se seznámili s mnoha způsoby, kterými právo ovlivňuje průmysl. Program MSL je určen profesionálům, kteří nemají zájem získat právnické vzdělání nebo advokacii, ale pracují v zaměstnání, kde je znalost práva důležitá. Získané znalosti mohou rozšířit profesní přípravu nebo profesní postup.

Vstupní požadavky

Žadatelé o MSL musí mít bakalářský titul nebo ekvivalent a mít minimálně tři až pět let odborné praxe související s jejich oblastí koncentrace, jak bylo hodnoceno úspěšnými programovými řediteli a děkany. Studenti, jejichž bakalářský titul byl získán ze školy mimo USA, kde není vyučovacím jazykem angličtina, musí splnit požadavek na minimální jazykový test. Žadatelé musí mít také silné doporučující dopisy od těch, kteří jsou schopni se podrobně vyjádřit k povaze své práce a přínosu MSL pro jejich kariérní postup.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky