Keystone logo
George Washington University, Law School LL.M. v zákoně o veřejných zakázkách
George Washington University, Law School

LL.M. v zákoně o veřejných zakázkách

Washington, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 2 450 / per credit *

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

* Zaplaceno za kredit za semestr; Program má celkem 24 kreditů.

Úvod

Proč získat vládní zákon o veřejných zakázkách LLM ve společnosti GW Law?

Pověst

Přední světový program zákona o vládních zakázkách, který vzdělává úspěšné profesionály v oblasti zadávání veřejných zakázek více než 60 let a nabízí bezkonkurenční možnosti učit se, provádět výzkum a publikovat, rozšiřovat svou profesionální síť a komunikovat s odborníky z praxe, rozhodci a tvůrci politik.

Umístění

Nachází se v centru Washingtonu, DC, naše blízkost centra vládních zákonů a politik v oblasti zadávání veřejných zakázek poskytuje našim studentům bezkonkurenční příležitosti získat praktické znalosti a zkušenosti při získávání titulu.

Síť

Máme rozsáhlou základnu absolventů složenou z lídrů v baru pro veřejné zakázky. Program se také těší silným vazbám na tvůrce politik, regulační orgány, vůdce průmyslu a vědce po celém světě. Titul GW Law poskytuje našim absolventům znalosti, spojení a příležitosti, aby se stali lídry v akviziční komunitě po celém světě.

Učební plán a fakulta

Naše rozsáhlé a rozmanité učební osnovy, vyučované naší světově uznávanou fakultou, poskytují studentům lepší porozumění tomu, jak systémy zadávání veřejných zakázek fungují, a to jak v USA, tak v zahraničí, a vystavuje studenty různým pohledům na nově se objevující problémy v právu.

O Škole

Otázky