Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

Úvod

O nás

Od zápisu své první třídy v roce 1865 vytvořila Právnická fakulta Univerzity George Washingtona některé z nejlepších mozků v rámci spektra právních stipendií.

Tato tradice pokračuje i dnes, protože absolventi GW Law využívají znalosti a dovednosti, které zde získávají, aby ovlivnili kritické právní rozhovory naší doby. Škola je akreditována Americkou advokátní komorou a je členem Asociace amerických právnických škol. Právnická škola se nachází v areálu GW v centru města známým pod názvem Foggy Bottom.

Dějiny

V raných letech Republiky, kdy nový stát státu nebyl jen malou sbírkou veřejných budov oddělených pastvinami, prezident George Washington radil Kongresu, aby založil národní univerzitu v sídle vlády.

Jeho cílem bylo vychovávat budoucí generace státních zaměstnanců, a tím vytvářet národní identitu založenou na „zásadách přátelských k republikánské vládě a ke skutečným a opravdovým svobodám lidstva“. Ve své vůli zanechal 50 akcií společnosti Potowmack Canal Company pro dotaci univerzity, na kterou by mohla být poslána mládí štěstěny a talenty ze všech jejich částí k dokončení jejich vzdělání ve všech oborech slušné literatury - v umění a vědách - v získávání znalostí v zásadách politiky

Ačkoli by to bylo několik desetiletí před tím, než by univerzita George Washingtonu jmenovala Kongresový zákon, právnická fakulta univerzity George Washington - založená v roce 1865 - byla první právnickou fakultou v okrese Columbia. Dnes škola nadále ztělesňuje aspirace prvního prezidenta národa.

DC

První právnická škola v hlavním městě

Studenti mají bezkonkurenční příležitosti učit se od odborných fakult a významných návštěvníků a sledovat stáže, stáže a zaměstnání, to vše při užívání městské pulzující kultury, nočního života a stolování.

S více než 145letou historií v srdci Washingtonu, DC je život na právnické fakultě George Washington University neoddělitelně spjat s životem okolní komunity. Náš kampus je jen čtyři bloky od Bílého domu a je v dosahu Světové banky, ministerstva spravedlnosti, ministerstva zahraničí, federálních a místních soudů a bezpočtu neziskových a nevládních organizací. Studenti GW Law mají bezkonkurenční příležitosti učit se od odborných fakult a významných návštěvníků a sledovat stáže, stáže a zaměstnání, to vše při současném užívání živé kultury, nočního života a stolování ve městě.

121473_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg

Od děkana

Vítejte v GW Law!

Právnická fakulta George Washington University, založená v roce 1865, je jedním z největších, nejznámějších a nejrůznějších členů právnické akademie. Zvu vás, abyste prozkoumali náš školní areál a komunitu a objevili právnickou školu, která má hluboké kořeny v tradici, vysoce reaguje na změny v právním vzdělávání a právnické profesi a je plně odhodlána produkovat působivé právníky a transformační myšlenky. Studenti přicházejí do zákona GW Law, protože chtějí změnit svět a absolvují jako profesionálové připravení psát, obhajovat, inovovat, vytvářet a prosazovat nejvyšší ideály práva a spravedlnosti.

Když navštívíte náš web, uvidíte mnoho způsobů, jak naše prvotřídní instituce připravuje studenty na realitu globálního právního trhu. Nachází se v srdci hlavního města našeho státu, GW Law kombinuje vynikající právní výuku s inovativním programováním a bohatými příležitostmi pro stáže, externship, mentoring a networking.

Světová fakulta. Jádrem praxe GW Law je robustní pedagogika, která kombinuje stipendium, doktrínu a praxi. Pomáháme rozvíjet naše studenty v působivé právníky, je významnou fakultou, která nejen vydává široce citované knihy a články, ale aktivně přetváří právní prostředí. Naši národní a mezinárodně uznávaní profesoři se pravidelně účastní soudních sporů u Nejvyššího soudu USA, mezinárodních tribunálů a dalších soudů. Poskytují také odborný komentář do sdělovacích prostředků, svědčí o kopci Capitol, slouží jako poradci různým vládám a vykonávají mnoho dalších činností, které obohacují akademický život školy.

Kde je zákon. GW Law má dokonalou geografickou polohu, aby poskytla jedinečnou washingtonskou legální vzdělávací zkušenost. Naše umístění - v centru národního a mezinárodního práva, vrcholných vládních činitelů, soudců Nejvyššího soudu - umožňuje klíčovým osobnostem Washingtonu navštěvovat naše učebny, účastnit se konferencí v našem kampusu a každoročně hovořit na více než 100 zvláštních akcích na naší právnické fakultě.

Skutečná zkušenost. Naše zapojené studentské tělo je rozmanité, podpůrné, kreativní, inovativní a pracovité. V GW Law poskytujeme našim studentům hluboký soubor příležitostí studovat, zkoumat, diskutovat a zpochybňovat zákon a právní principy ve třídě i mimo skutečný svět. Mnoho studentů se účastní GW Jacob Burns Community Legal Clinics, zastupujících klienty v reálných případech pod dohledem fakulty. Zúčastňují se také advokačních soutěží, právnických časopisů upravených studentem, projektů pro bono a stovek terénních stáží ve vládních agenturách a předních národních a mezinárodních institucích v oblasti Washingtonu.

Změna světa. Doufáme, že se rozhodnete stát součástí naší komunity. Doporučuji vám hlouběji se učit a učit se, proč je GW Law ideálním místem k získání dovedností, které vám umožní změnit svět. Navštivte nás osobně, abyste navštívili naše zařízení a získali lepší představu o tom, kdo jsme, co děláme a jak můžete požádat o členství v nás. Těším se, až vás uvítám na naší právnické škole.

Vřele,

CHRISTOPHER ALAN BRACEY

Prozatímní děkan, proděkan pro záležitosti fakulty a profesor práva

Místa

geopoint
  • H Street Northwest,2000, 20052, Washington

Otázky