Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

Úvod

O nás

Od zapsání své první třídy v roce 1865, Právnická fakulta George Washingtona University vytvořila jedny z nejlepších myslí napříč spektrem právního stipendia.

Tato tradice pokračuje dodnes, protože absolventi GW Law využívají znalosti a dovednosti, které zde získají, k ovlivnění kritických právních rozhovorů naší doby. Škola je akreditována Americkou advokátní komorem a je zakládajícím členem Asociace amerických právnických škol. Právnická škola se nachází v kampusu GW v centru města známé jako Foggy Bottom.

Historie

V prvních letech republiky, kdy nové hlavní město národa nebylo ničím jiným než malou sbírkou veřejných budov oddělených pastvinami, prezident George Washington doporučil Kongresu, aby v sídle vlády založil národní univerzitu.

Jeho cílem bylo vzdělávat budoucí generace státních zaměstnanců a vytvořit tak národní identitu založenou na " principech přátelských k republikánské vládě a skutečným a skutečným svobodám lidstva. " Ve své závěti zanechal 50 akcií ve společnosti Potowmack Canal Company na nadaci univerzity, na kterou by mohla být poslána mládež štěstí a talentů ze všech jejích částí, " aby dokončila své vzdělání ve všech odvětvích zdvořilé literatury - v umění a vědách - při získávání znalostí v zásadách dobré vlády politiky. & "

Ačkoli by to trvalo desetiletí, než bude jmenovitá univerzita George Washingtona založena kongresovým aktem, právnická škola Univerzity George Washingtona založená v roce 1865 byla první právnickou školou v District of Columbia. Dnes škola nadále ztělesňuje aspirace prvního prezidenta národa.

Zákon DC & GW

První právnická škola v hlavním městě

Studenti mají bezkonkurenční příležitosti učit se od odborné fakulty a významných návštěvníků a absolvovat stáže, stáže, a zaměstnání, to vše při užívání pulzující kultury města, noční život, a stolování.

S více než 145 letou historií v srdci Washingtonu, DC, je život na Právnické fakultě Univerzity George Washingtona neoddělitelně spjat se životem okolní komunity. Náš kampus je jen čtyři bloky od Bílého domu, a v dosahu Světové banky, Ministerstva spravedlnosti, Ministerstva zahraničí, federálních a místních soudů, a bezpočet neziskových a nevládních organizací. Studenti GW Law mají bezkonkurenční příležitosti učit se od odborných fakult a významných návštěvníků a absolvovat stáže, stáže, a zaměstnání, to vše při užívání živé kultury města, noční život, a stolování.

Co je 193013_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg
Dylan Gillis / unsplash

Od děkana

Vítejte v GW Law!

Právnická fakulta Univerzity George Washingtona, založená v roce 1865, je jedním z největších, nejznámějších a nejrůznějších členů právní akademie. Zvu vás, abyste prozkoumali náš kampus a komunitu a objevili právnickou školu, která je hluboce zakořeněna v tradici, vysoce citlivá na změny v právnickém vzdělávání a právnické profesi, a plně se zavázal vytvářet působivé právníky a transformační nápady. Studenti přicházejí do práva GW, protože chtějí změnit svět, a absolvují jako profesionálové připraveni psát, obhajovat, inovovat, vytvářet a prosazovat nejvyšší ideály práva a spravedlnosti.

Při návštěvě našich webových stránek uvidíte mnoho způsobů, jak naše instituce světové úrovně připravuje studenty na realitu globálního právního trhu. Nachází se v samém srdci hlavního města našeho národa, GW Law kombinuje vynikající právní výuku s inovativním programováním a bohatými příležitostmi pro stáže, stáže, mentorství, a vytváření sítí.

Fakulta světové úrovně. Jádrem zkušeností GW Law je robustní pedagogika, která kombinuje stipendium, doktrína, a praxe. Pomáhat rozvíjet naše studenty v působivé právníky je významnou fakultou, která nejen publikuje široce citované knihy a články, ale aktivně přetváří právní prostředí. Naši národně a mezinárodně uznávaní profesoři jsou pravidelně zapojeni do soudních sporů před Nejvyšším soudem USA, mezinárodními tribunály a dalšími soudy. Poskytují také odborné komentáře zpravodajským médiím, svědčí na Capitol Hill, slouží jako konzultanti různých vlád, a vykonávat mnoho dalších aktivit, které obohacují akademický život školy.

Tam, kde se tvoří zákon. GW Law má perfektní geografickou polohu, aby poskytoval jedinečnou washingtonskou právní vzdělávací zkušenost. Naše umístění - v centru národního a mezinárodního práva, nejvyšší vládní úředníci, soudci Nejvyššího soudu - umožňuje klíčovým osobnostem Washingtonu navštěvovat naše učebny, navštěvovat konference v našem kampusu a hovořit na více než 100 speciálních akcích ročně na naší právnické fakultě.

Zkušenosti ze skutečného světa. Náš angažovaný studentský sbor je různorodý, podpůrný, kreativní, inovativní, a pracovitý. V GW Law, poskytujeme našim studentům hluboký soubor příležitostí ke studiu, prozkoumat, debatovat, a zpochybňovat právo a právní zásady ve třídě a ve skutečném světě. Mnoho studentů se účastní GW Jacob Burns Community Legal Clinics, zastupující klienty v reálných případech pod dohledem fakulty. Účastní se také advokačních soutěží, studentsky upravených právnických časopisů, projektů pro bono a stovek terénních stáží ve vládních agenturách a předních národních a mezinárodních institucích v oblasti Washingtonu.

Změna světa. Doufáme, že budete uvažovat o tom, že se stanete součástí naší komunity. Doporučuji vám kopat hlouběji a zjistit, co dělá GW Law ideální cíl pro získání dovedností, které vám umožní změnit svět. Navštivte nás osobně, abyste si prohlédli naše zařízení a získali lepší představu o tom, kdo jsme, co děláme, a jak se můžete přihlásit, abyste se k nám připojili. Těším se, až vás přivítáme na naší právnické fakultě.

Vřele,

Christopher Alan Bracey

prozatímní děkan, proboštát pro záležitosti fakulty a profesor práva

Místa

  • Washington

    H Street Northwest,2000, 20052, Washington

Otázky