Keystone logo
George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

Úvod

Právnická škola Antonin Scalia se nachází jen pár kilometrů od centra Washingtonu, DC, spojení pro vytvoření nejdůležitějších právních předpisů a judikatury na světě.

V posledním desetiletí, zákon škola byla v popředí inovace vzdělávacích programů. Vzhledem k rychlým změnám, k nimž dochází v praxi a advokacii, byla Scalia Law School průkopníkem při poskytování svých studentů jedinečnému učebnímu plánu, který dává studentům odpovídající výhody na dnešním konkurenčním trhu práce.

Výjimečná zkušenost vede k mimořádné kariéře

Ať už pracuje pro advokátní kancelář, soudce, vládní agenturu, obchod, think-tank, neziskové nebo legislativní úřad, studenti Scalia Law nenajdou žádný nedostatek způsobů, jak uplatnit své právní školení v terénu. Scalia Law je blízkost centra Washingtonu, DC znamená přístup k pracovním místům po celý rok. Naše přísné akademické a kariérové ​​programy plně postarají studenty k tomu, aby excelovali v práci, kterou vykonávali. Po dobu 15 let míra zaměstnanosti společnosti Scalia Law překročila míru zaměstnanosti absolventů v jednotlivých státech.

Množství kariérních příležitostí pro absolventy práva Scalia vyplývá nejen z historicky silné pracovní etiky našich studentů a strategického umístění ve Washingtonu, DC, ale také z našeho výjimečného akademického a kariérního programování. Scalia Law je jednou z jediných škol v národě se zaměřením na křižovatku práva a ekonomiky. Naše celostátně uznávané Centrum právního a ekonomického zaměření představí potenciální zaměstnavatele všech typů komunitě Scalia Law prostřednictvím desítek akademických konferencí a vědeckého výzkumu. Koncentrace právních a ekonomických školení a odborníků se ukázala jako neocenitelná stovkám absolventů pracujících v obchodních a regulačních pozicích.

Zákon Scalia dává studentům flexibilitu, kterou potřebují k tomu, aby se co nejlépe připravili na své konkrétní cíle v oblasti kariéry. Pro ty, kteří jsou již v kariéře, program Scalia Law na částečný úvazek stojí na stejném základě s jeho programem na plný úvazek a umožňuje studentům, aby večerní třídy a sledovat kliniky a mimoškolní činnosti bez přerušení práce. Potřebujete přejít z programu na plný úvazek na částečný úvazek, abyste mohli vykonávat práci? Žádný problém. Studenti mohou přepínat mezi denními a večerními kurzy, neboť kariérní příležitosti vzniknou a téměř 90% studentů se účastní klinických, externích a advokačních tréninkových programů. Chtěli byste se specializovat na jednu nebo více oblastí zákona? Scalia Law má dnes 18 specializovaných drah a koncentrací v některých z nejžhavějších oblastí praxe.

Nakonec Scalia Law nabízí mimořádně bohaté programování v oblasti výzkumu, psaní a profesionálního rozvoje. Náš dvouletý program Právní výzkum, psaní a analýza vystavuje studenty v malých skupinách nastavení široké škály právních dokumentů a nástrojů výzkumu. Programy rozvoje kariéry začínají okamžikem, kdy vstupují studenti. Studenti z prvního ročníku se účastní individuálních poradenských setkání a dostávají další individualizovanou pozornost od svých poradců na fakultách a mentorů absolventů. Také během prvního ročníku probíhají studenti prostřednictvím našeho Profesionistického a Leadership Development Programu. Tento program přináší vedoucí pracovníky z lavicí, baru a podnikání, aby poskytli školení o ústních komunikačních dovednostech, ekonomice právnické firmy, řízení času, etice a další.

Kultura zákona Scalia Law a programy produkují více než jen absolventi připraveni k práci. Vyrábíme vůdce. Budeme s vámi spolupracovat, abyste našli správný harmonogram, kurzy, kariérové ​​nástroje a vedení sítí, abyste se mohli stát vůdcem ve zvoleném oboru.

Naše výjimečná fakulta

Právnická škola Antonina Scalia na univerzitě George Mason zaměstnává 120 členů na plný úvazek a pomocných pracovníků z některých špičkových právnických firem a právních institucí v zemi. Naši profesoři pracovali v Bílém domě, hájili se před Nejvyšším soudem a sloužili jako velvyslanci k našim nejdůležitějším spojencům a obchodním partnerům. 21. místo v národě pro vědecký dopad, výstup Scalia Law fakulty je také mezi nejvíce stažené na Social Science Research Network, pořadí 15. celkově (červenec 2015 SSRN Top americké právnické školy).

Místa

  • Arlington

    3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

    Otázky