Keystone logo
Fordham University School of Law LLM mezinárodní obchod a obchodní právo
Fordham University School of Law

LLM mezinárodní obchod a obchodní právo

New York, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento program připravuje studenty k výzvám stále více globální ekonomice tím, že jim znalosti a školení potřebné k řešení složitějších nadnárodní transakce, které definují aktuální právní a podnikatelské prostředí.

Tento program zahrnuje základní kurzy práva Evropské unie, mezinárodního práva, mezinárodních obchodních transakcích a Mezinárodní nařízením obchodu, stejně jako celou řadu volitelných předmětů v takových předmětech, jako admirality a mezinárodního námořního práva, USA smluvního práva, Mezinárodní arbitráž, a křížové hraniční fúzí a akvizic. Studenti také mohou zvolit předměty z vyvíjejícího se osnov, která odráží současné globální ekonomické moci hráči s kurzů, jako jsou islámské finance a plánování majetku a Čínou a mezinárodního práva.

kreditní hodiny

Každý student je povinen absolvovat minimálně 24 kreditů schválených kurzů; Maximální počet kreditů je dovoleno je 27.

PROGRAM PRO KONKRÉTNÍ povinných předmětů

24-úvěr minimálně musí obsahovat 12 kreditů na specializační kurzy distribuce schválených pro program Mezinárodní obchod a obchodní právo.

12-úvěr Specializace Distribuce požadavek na hřiště musí obsahovat alespoň dva z těchto čtyř základních Distribuce kurzy:

  • Právo Evropské unie nebo Evropské unie obchodní právo
  • Mezinárodních obchodních transakcích
  • Mezinárodní právo
  • Mezinárodní obchod Nařízení / International Trade Law

Zbývající úvěry potřebné ke splnění 12-kreditní Specializace distribuční požadavek kurzu musí být vybrán z řad široké nabídky specializace distribučních kurzy schválené pro program Mezinárodní obchod a obchodní právo.

DALŠÍ povinných předmětů

Pro studenty, kteří nejsou držiteli titul JD z amerického právnické fakulty, jsou také požadovány následující obory:

  • Úvod k americkému právnímu systému
  • Právní psaní a výzkumu pro studenty LLM
  • Úvod do USA advokacii
  • Nejméně 6 kreditů obsahu osnovy kurzů

Studenti jsou povinni přijmout Úvod do amerického právního systému a právní psaní a výzkum pro LLM studenty během prvního semestru studia v programu LLM.

Poznámka: Pokud se kurz může plnit i požadavek specializace Zařazení výuky a požadavek obsahu osnovy, průběh může započítávat oba požadavky. Například, korporace (4 kredity) se počítá k požadavku Specializace Distribuce kurzu a bude také počítat k požadavku na obsah osnovy, takže 2 kredity obsahu osnovy kurzů a 8 kreditů specializace Distribuční kurzů, které mají být splněny.

A Poznámka Pokud jde o výběr kurz pro studenty částečný úvazek

LLM Program usiluje o to, aby zajistily, že existuje celá řada kurzů jsou k dispozici ve večerních hodinách v každé z našich LLM oblastí specializace, a aby bylo zajištěno, že studenti budou schopny splnit své programové požadavky v rámci svého požadovaného časového rámce pro dokončení. Nicméně, to by bylo nemožné, aby zajistily, že jakékoli konkrétní kurz bude nabízen v době, která je vhodná pro všechny studenty. Doporučujeme vám podívat se na listinách z minulých semestrů, jsou k dispozici na internetových stránkách registrátora, aby získali představu o tom, co kurzy mohou být nabízeny v budoucnu (berouce v úvahu, samozřejmě, že plán se liší od jednoho semestru do dalšího).

O Škole

Otázky

Podobné kurzy