Keystone logo
Florida Coastal School of Law

Florida Coastal School of Law

Florida Coastal School of Law

Úvod

Florida Coastal School of Law (Pobřežní Law) je umístěn v Jacksonville, Florida ve Spojených státech. Program pro pobřežní školu Florida Coastal JD je akreditován Americkou advokátní komorou (ABA) a její online společností LL.M. Programy mají souhlas ABA.

Florida Coastal School of Law studenti pocházejí z přibližně 46 států a četných zemí, zastupujících přibližně 254 vysokých škol a univerzit. Mají s sebou přinášejí mnoho různých prostředí a profesní zkušenosti z celé země a po celém světě.

Naši prezenční členové fakulty zastupují více než 50 právnických škol akreditovaných ABA z celé země, včetně Kalifornie-Berkeley, Duke University, Georgetown University, New York University, Michiganské univerzity, Florida State University a University of Florida.

Florida Coastal School of Law poskytuje vysoce kvalitní právní instrukce se zaměřením na výsledky studentů, připravenost na praxi a inovace. Pobřežní Zákon nabízí několik inovativních online programy, včetně LL.M. V americkém právu pro mezinárodní právníky, LL.M. obecných právních předpisů studií, A LL.M. nebo certifikát v oblasti logistiky a dopravy.

Místa

  • Jacksonville

    Florida Coastal School of Law 8787 Baypine Road , FL 32256, Jacksonville

    Otázky