Keystone logo
© CODE
European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

Úvod

Vaše univerzita je Viadrina!

Viadrina se nachází v srdci Evropy – její značkou je mezinárodnost. Její studenti a instruktoři pocházejí z více než 80 zemí. Asi nepřekvapí, že studenti mají možnost absolvovat kurzy cizích jazyků v jazykovém centru univerzity a studovat či absolvovat zahraniční stáže.

192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg
Fotos © Heide Fest / European University Viadrina in Frankfurt (ODER)

Jeden program, tři možnosti studia

Program MHP umožňuje tři typy stupňů: prvním je LL.M. program (90 ECTS), který lze absolvovat na plný nebo částečný úvazek; Diplomový program (60 ECTS), který bude navazovat na stejné kurzy po dobu dvou semestrů, ale bude kratší bez nutnosti dokončit diplomovou práci a stáž; a poslední by byl certifikační program (30 ECTS), který umožní ještě stručnější učební plán skládající se z kurzů v hodnotě jednoho semestru, ale stále se schopností specializovat se na určitou oblast.

Dobré vedení znamená velký úspěch

Nabízíme malé třídy a personalizované služby. Vzdělávací prostředí ve Viadrině je vynikající a nabízí malé třídy, přímý kontakt s akademickými pracovníky, personalizované studentské služby, možnosti stáží a pomoc při plánování kariéry. Viadrina poskytuje atmosféru, kde se studenti mohou v klidu připravit na zkoušky, včas odmaturovat a připravit se na vstup do profesního života. Vítejte v rodině Viadrina!

Hostitelská univerzita

Master of International Human Rights and Humanitarian Law Magisterský program probíhá na Evropské univerzitě Viadrina založené v roce 1991. Jako takový navazuje na skvělou tradici první Braniborské státní univerzity (Alma Mater Viadrina, 1506 - 1811). Univerzita má kromě přidružených center a ústavů tři fakulty, právnickou, ekonomickou a fakultu kulturních studií. V úzké spolupráci s univerzitou v Poznani také spolupořádá Collegium Polonicum v sesterském městě Frankfurt (Oder), Słubice, které se nachází v Polsku přímo přes řeku Odru od Viadriny. Ve spolupráci s polskými a dalšími přidruženými evropskými univerzitami se Viadrina zvláště snaží čelit výzvě nově otevřené a rozšířené Evropy, která staví most mezi východní a západní Evropou. Univerzita má také řadu dalších mezinárodních partnerských institucí po celém světě.

Statistika

To je místo, kde začíná Evropa

Našich 6.000 zahraničních studentů z 85 zemí studuje právo, ekonomii a kulturu od znovuotevření Viadriny v roce 1991, Evropská univerzita se vyvinula v mezinárodně uznávanou adresu na německo-polské hranici, s přibližně 6 000 studenty nyní zapsáno. Evropské a mezinárodní aspekty práva, ekonomiky a kultury hrají zvláštní roli ve studijních plánech nabízených našimi fakultami práva, obchodní administrativy a ekonomie a kulturních věd.

    Místa

    • Frankfurt an der Oder

      Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

    Otázky