Keystone logo
European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

Úvod

Vaše univerzita. Viadrina.

Viadrina se nachází v srdci Evropy — mezinárodní je její ochranná známka. Jeho studenti a instruktoři pocházejí z konce 80 zemí. Nemělo by být žádným překvapením, že studenti mají možnost absolvovat kurzy cizích jazyků v univerzitním jazykovém centru a studovat nebo absolvovat stáže v zahraničí.

Co je 192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg

Jeden program, dva stupně.

Nabízíme mezinárodní dvojité tituly. Jeden může dokončit asi 20 různé mezinárodní dvojité tituly na bakalářské nebo magisterské úrovni na Viadrině. Dobrým příkladem je program Master of European Studies, navržený a udržovaný všemi třemi fakultami Viadrina, který může být také doplněn německo-polským nebo německo-francouzským dvojitým titulem.

Dobré vedení znamená velký úspěch.

Nabízíme malé velikosti třídy a personalizované služby. Učební prostředí ve Viadrině je vynikající, a má malé velikosti třídy, přímý kontakt s akademickými pracovníky, personalizované studentské služby, možnosti stáže a pomoc při plánování kariéry. Viadrina poskytuje atmosféru, kde se studenti mohou v klidu připravit na zkoušky, včas absolvovat a připravit se na vstup do profesního života. Vítejte v rodině Viadrina!

Hostitelská univerzita

Master of International Human Rights and Humanitární právo Magisterský program probíhá na Evropské univerzitě Viadrina, která byla založena v roce 1991. Jako takový pokračuje v jemné tradici první státní univerzity v Braniborsku (Alma Mater Viadrina, 1506 - 1811). Univerzita zahrnuje tři fakulty, Právnická fakulta, Ekonomická fakulta a Fakulta kulturních studií, kromě přidružených center a institutů. V úzké spolupráci s Poznanskou univerzitou také spoluřídí Collegium Polonicum v sesterském městě Frankfurt (Oder), Słubice, které se nachází v Polsku přímo přes řeku Odru od Viadriny. Ve spolupráci s polskými a dalšími přidruženými evropskými univerzitami se Viadrina zvláště snaží čelit výzvě nově otevřené a rozšířené Evropy budování mostu mezi východní a západní Evropou. Univerzita má také řadu dalších mezinárodních partnerských institucí po celém světě.

Statistika

To je místo, kde začíná Evropa

Našich 6.000 zahraničních studentů z 85 zemí studuje právo, ekonomii a kulturu od znovuotevření Viadriny v roce 1991, Evropská univerzita se vyvinula v mezinárodně uznávanou adresu na německo-polské hranici, s přibližně 6 000 studenty nyní zapsáno. Evropské a mezinárodní aspekty práva, ekonomiky a kultury hrají zvláštní roli ve studijních plánech nabízených našimi fakultami práva, obchodní administrativy a ekonomie a kulturních věd.

  Místa

  Místa
  • Frankfurt an der Oder

   Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

   • facebook

  Otázky