Keystone logo
European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

Úvod

Váš University. Viadrina.

Viadrina se nachází v srdci Evropy - mezinárodnost je jeho ochranná známka. Jeho studenti a učitelé pocházejí z více než 80 zemí. Mělo by být žádným překvapením, že studenti mají možnost absolvovat kurzy cizích jazyků v jazykovém centru univerzity a studovat nebo úplné zahraničních stáží.

To je místo, kde začíná Evropa.

Naši 6.000 zahraničních studentů z 85 zemí studovat práva, ekonomie a kultury

Od znovuotevření Viadrina v roce 1991, Evropská univerzita vyvinula v mezinárodně uznávanou adresu na německo-polské hranici, s přibližně 6000 studentů nyní zapsáno.

Evropské a mezinárodní aspekty práva, ekonomie a kultury hrát zvláštní roli ve studijních plánech, které nabízí naše právnických fakultách, Business Administration a ekonomiky a kulturních věd.

Jeden Programm, dva stupně.

Nabízíme mezinárodní dvojí stupňů.

Člověk může dokončit asi 20 různých mezinárodní dvojí stupňů v bakalářském nebo magisterském úrovní na Viadrina. Dobrým příkladem toho je Master of European Studies programu, sestaveného a udržovaného všemi třemi Viadrina fakultách, které mohou být vyplněny s německo-polské nebo německo-francouzského double degree.

Dobré vedení znamená velký úspěch.

Nabízíme malé velikosti tříd a personalizované služby.

Vzdělávacího prostředí na Viadrina je vynikající, a má malé velikosti třídy, přímý kontakt s akademickými pracovníky, individualizované služby pro studenty, možnosti stáží a pomoc s plánování kariéry. Viadrina nabízí atmosféru, kde studenti mohou připravovat na své zkoušky v klidu, absolvent včas a připravit se na jejich vstup do profesního života.

Vítejte v Viadrina rodinu!

Hostitelská univerzita

Master mezinárodních lidských práv a humanitárního práva

Magisterský program je prováděn na Viadrina European University v, která byla založena v roce 1991. Jako takový, to pokračuje v dlouholeté tradici prvního State University of Brandenburg (Alma Mater Viadrina, 1506 - 1811).

Univerzita se skládá ze tří fakult Právnické fakulty, Fakulty ekonomiky a Fakulty kulturních studií, kromě přičleněných center a institutů. V úzké spolupráci s University of Poznani je také co-diriguje Collegium polonicum v sesterském Frankfurtu (Oder), Słubice, který se nachází v Polsku přímo přes řeku Odru z Viadrina.

Ve spolupráci s polským a dalších přidružených evropských univerzitách Viadrina zejména snaží čelit výzvě nově otevřené a rozšířené Evropě staví most mezi východní a západní Evropou. Stejně univerzita má řadu dalších mezinárodních partnerských institucí po celém světě.

Místa

geopoint
  • Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

Otázky