Keystone logo
Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Úvod

Erasmus School of Law je jednou ze škol Erasmus University Rotterdam: univerzita světové třídy, která se umístila na 71. místě v žebříčku Times Higher Education World Universities Ranking. Naše LLM programy kombinují akademické myšlení s praktickým školením. Kromě pravidelných kurzů jsou organizovány exkurze do advokátních kanceláří, mezinárodních soudů a mezinárodních společností, aby si vyzkoušeli (právní) praxi: kde se právo setkává s byznysem.

Jako student Erasmus School of Law se stanete součástí mezinárodní komunity: naši zaměstnanci a studenti zastupují více než 45 různých národností! Budete navštěvovat kurzy s lidmi z mnoha různých právních kultur a zlepšíte své mezinárodní a mezikulturní dovednosti, které vás připraví na mezinárodní právní kariéru. Erasmus School of Law sídlí v Rotterdam.

Rotterdam s největším přístavem v Evropě je jedním z nejdůležitějších tahounů nizozemské ekonomiky. Výsledkem Rotterdamu je dnes živé kosmopolitní a multikulturní město, které je domovem více než 160 národností a mnoha nadnárodních a místních podniků, jako jsou Unilever a Shell.

Místa

  • Rotterdam

    Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

Otázky