Keystone logo
© TESS
École de Management Appliqué (EMA)

École de Management Appliqué (EMA)

École de Management Appliqué (EMA)

Úvod

Síť École de Management Appliqué (EMA) se skládá z jednotlivců, kteří získali tituly z různých programů na EMA a stali se uznávanými profesionály v různých oblastech. Tvoří pevnou komunitu lidí sdílejících stejné vzdělání, zkušenosti a aspirace. Tato síť poskytuje absolventům škol platformu pro spojení, sdílení znalostí, výměnu nápadů a spolupráci na různých projektech.

Pro absolventy tato síť nabízí příležitost zůstat v kontaktu s bývalými spolužáky a dalšími odborníky, kteří sdílejí podobné zájmy, rozšířit své profesní i osobní sítě a zůstat informováni o nejnovějších trendech a příležitostech v oboru. To může vést k cenným profesním spojením, přátelstvím a podpoře, a to i po absolvování EMA.

Současným studentům nabízí síť absolventů přístup k množství znalostí, zdrojů a příležitostí. Prostřednictvím sítě se mohou studenti spojit s absolventy pracujícími v oblastech zájmu, získávat informace o trhu práce a získat rady a vedení pro svůj profesní rozvoj. Absolventi mohou také poskytovat možnosti stáží a stínování, které mohou studentům EMA pomoci získat cenné pracovní zkušenosti a navázat kontakty v oboru.

Celkově je rozsáhlá síť absolventů naší univerzity cenným přínosem, který může absolventům i současným studentům pomoci dosáhnout jejich osobních a profesních cílů. Během pouhých dvou desetiletí umožnila globální síť absolventů EMA škole přeměnit se z malé instituce na velmoc v globálním vzdělávání, která se těší solidní pověsti akademické excelence.

School of Applied Management (EMA), založená v roce 2004, je soukromá vysokoškolská instituce se sídlem v Paříži, která nabízí multidisciplinární studijní programy v oboru aplikovaného managementu od úrovně BAC +1 do BAC +8.

2023: GEDU Global Education

School of Applied Management se v rámci své mezinárodní expanze připojuje ke skupině GEDU Global Education a její komunitě 40 000 studentů ve 12 zemích po celém světě.

2023: Mezinárodní studentský průkaz

School of Applied Management zahajuje spolupráci s International Student Identity Card (ISIC), organizací podporovanou organizací UNESCO od roku 1968, aby všem svým studentům po celém světě nabídla lepší studentskou zkušenost.

2022: Certifikace Qualiopi

School of Applied Management získává certifikaci Qualiopi, která potvrzuje otázku procesu implementovaného institucí pro její vzdělávací akce (OF - L.36313-1 - 1°).

Značka „Qualiopi“ potvrzuje kvalitu implementovaného procesu přispívajícího k rozvoji dovedností a umožňuje větší přehlednost školení nabízených společnostem a uživatelům, a to i v mezinárodním měřítku.

2008: Uznání jako soukromé vysokoškolské vzdělávací zařízení

School of Applied Management je uznávána jako soukromá instituce vysokoškolského vzdělávání.

2006: Propagace č. 1

Studenti prvního ročníku '06 School of Applied Management získali magisterský diplom (BAC +5).

2004: Založení školy

School of Applied Management (EMA) byla založena pod názvem International Private School of Comparative Law and Economics (EIPDCE).

Přijímací řízení

Krok #1: Aplikace

Žádosti o vstup do EMA se podávají přímo prostřednictvím online formuláře.

Žadatelé musí ke své žádosti připojit následující dokumenty:

  • Platný cestovní pas (přední a zadní obrázek)
  • Kompletní soubor oficiálních akademických dokumentů od SSC (Secondary School Certificate) až po vysokoškolské vzdělávání.
  • Životopis ve formátu DD.MM.RRRR až DD.MM.RRRR včetně zdůvodnění mezery (pokud je to možné)
  • Osobní prohlášení v následujícím formátu (Proč tento program, Proč institut EMA, Proč Paříž, Francie a plány) atd.
  • Znalost angličtiny nebo absolvování pohovoru a poskytnutí MOI (Mode of Instruction) vydaného
  • Univerzita/Institut/Vysoká škola poslední kvalifikace s aktuálním datem.
  • Jasná fotografie pasového formátu

Krok #2: Vstupné

Přijímací řízení na EMA je založeno na hodnocení studentského spisu uchazeče a někdy také prostřednictvím pohovoru (online nebo osobně) s přijímací kanceláří.

Přijímací řízení je udělováno průběžně po celý rok. Výsledky přijímacího řízení jsou uchazečům sděleny e-mailem během 2-3 týdnů během období s vysokým náborem.

Připustil?

Měli byste obdržet 2 e-maily: 1 e-mail s prohlášením o vašem přijetí + 1 e-mail obsahující odkaz na váš 100% online registrační formulář. Platnost tohoto odkazu vyprší do 2 týdnů, takže se prosím ujistěte, že jsou všechny vaše údaje zadané a správné, podepište jej a odešlete co nejdříve, abyste si zajistili své místo v EMA!

Odmítnuto?

Počet přihlášek, které škola obdrží, se liší podle roku a sezóny a toto rozhodnutí o přijetí nesouvisí s vašimi osobními kvalitami. Doporučujeme, abyste se znovu přihlásili na další odběr!

Krok č. 3: Registrace

Proces registrace je dokončen, jakmile přijímací kancelář obdrží registrační formulář (krok 2), spolu s platbou poplatků za přihlášku a školného.

Těšíme se, že vás na EMA přivítáme v srdci Paříže ve Francii!

Stipendia a financování

Získejte až 50% stipendium exkluzivně pro první rok akademického roku května 2024 na EMA . Pro více informací prosím kontaktujte školu.

Místa

  • Île-de-France

    Rue Didot, 98, 75014, Île-de-France

Otázky