Keystone logo
European Institute of Public Administration EIPA

European Institute of Public Administration EIPA

European Institute of Public Administration EIPA

Úvod

Založena v Maastrichtu v roce 1981 a má centra v Lucemburku a Barceloně, Evropského institutu veřejné správy (EIPA) je předním evropským centrem excelence v oblasti evropské integrace a nových výzev pro veřejnou správu.

Naším posláním je podporovat Evropskou unii, její členské státy a země přidružené EIPA tím, že poskytuje relevantní a vysoce kvalitní služby k rozvoji kapacit veřejných činitelů při řešení záležitostí EU. Nabízíme naše služby úředníků v orgánech EU av souvisejících orgánech, aby státní úředníky v národních a regionálních orgánů členských států, kandidátských zemí a dalších zemí v rámci jejich vztahu s EU.

Jak jsme se pokračovat na cestě k úspěšné budoucnosti, neustále zlepšuje kvalitu našich služeb je i nadále v centru naší práce. Evropská komise podporuje EIPA z prostředků rozpočtu Evropské unie.

Proč EIPA

EIPA je místem, kde lidé, kteří se zabývají evropskými záležitostmi můžete dozvědět v multikulturním prostředí těží z naší jedinečné kombinace praktického know-how a vědecké excelence.

Naším cílem je poskytovat relevantní a vysoce kvalitní služby pro rozvoj kapacit státních úředníků zabývajících se záležitostmi EU. Při plnění své hlavní poslání pracujeme podél tří linií: Vzdělávání a rozvoj, poradenství a výzkum.

Vzdělávací aktivity jsou doplněny a obohaceny o aplikovaného výzkumu a poradenských misí, a jsou přínosem pro národní a regionální veřejné správy, jakož i evropských institucí. Naše práce přispívá k lepší znalosti evropského integračního procesu a evropské politiky, a zároveň posílit schopnost státních zaměstnanců, aby efektivně vykonávat v této oblasti.

Učení metodika

Naše služby se vyznačují multidisciplinární metodikou učení a silně srovnávací přístup. EIPA poskytuje celkový pohled, který, tím, že ukazuje kontrasty, odráží evropskou rozmanitost, pokud jde o řízení a správy. Naše programy jsou navrženy tak, aby pro spolupráci, a stimulující prostředí pro učení a zvýšit hodnotu vaší profesní kariéru a osobní růst.

Témata jsou prezentovány s systematickým využitím případových studií, simulačních cvičení a pracovních skupin. Různorodé vzdělání a odborným zkušenostem naší fakulty a delegáty obohatit zážitek. Navíc, většina semináře a školení sejdou účastníci z mnoha členských států EU a kandidátských zemí.

Místa

  • Luxembourg City

    Circuit de la Foire Internationale 2 L-1347 Luxembourg, , Luxembourg City

Otázky