Keystone logo
CY Cergy Paris University - School of Law LL.M. Daňové právo, obchodní právo a dodržování předpisů
CY Cergy Paris University - School of Law

LL.M. Daňové právo, obchodní právo a dodržování předpisů

Cergy, Francie

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Jun 2024

09 Sep 2024

EUR 7 000 / per year *

Na kampusu

* plná LLM: žadatelé z EU / 7 500 EUR žadatelé ze zemí mimo EU | duální LLM: 11 000 EUR žadatelé ze zemí mimo EU / 10 000 EUR žadatelé z EU

Úvod

LL.M. ve francouzském a evropském právu, specializace na daně, obchodní právo a dodržování předpisů je vysoce selektivní program, který posílí vaše schopnosti pracovat v mezinárodním podnikatelském prostředí.

Tento program je vyučován výhradně v angličtině a nabízí jedinečnou příležitost pro nerodilé francouzské mluvčí studovat francouzské a evropské daňové a obchodní právo.

Kurzy a semináře vyučují jak mezinárodní akademici, tak renomovaní odborníci z prestižních mezinárodních firem se sídlem v Paříži.

Po absolvování programu mohou studenti získat dva diplomy: specializovaný LL.M. Univerzitní titul a národní magisterský titul.

  • Studentům a odborníkům bez uznané kvalifikace bude udělen specializovaný LL.M. univerzitní titul
  • Studenti, kteří jsou držiteli Juris Doctor (JD), LL.B. (4 roky) nebo rovnocenná uznaná kvalifikace bude udělena jak specializovaným LL.M. Univerzitní titul a národní magisterský titul

Titul je konkurenceschopný, selektivní a určený pro studenty práv, kteří mají vysokou úroveň právnických studií a vynikající úroveň anglického jazyka. Program byl několikrát oceněn různými organizacemi a francouzským ministerstvem vysokého školství.

Společný LL.M. Program s University of Dundee, Skotsko (UOD)

Společný LL.M. program je vzrušující nový podnik, který kombinuje dvě dynamické a vysoce hodnocené právnické fakulty. Uznávaní odborníci budou učit studenty a získají hluboké znalosti z široké škály současných právních předmětů jak z pohledu obecného práva, tak z pohledu občanského práva.

Program je jedinečný a nabízí dvě kvalifikace poskytované ve dvou semestrech. Studenti zapsaní do Joint LL.M. program bude absolvovat s titulem LL.M. v mezinárodním obchodním právu na UOD a národní magisterský titul v oboru francouzské právo a právo Evropské unie se specializací na daně, obchodní právo a dodržování předpisů z CYU.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Poskytování programů

O Škole

Otázky