Keystone logo
Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Úvod

Naše škola

Právníky se věnujeme již více než 125 let. Ale nezaměřujeme se na minulost - víme, že nejdůležitější je, jak vás připravíme na vaši budoucnost.

Národní vůdce

Jsme celostátně uznávaná právnická škola v srdci University Circle, prosperující kulturní čtvrť poblíž centra Clevelandu, Ohio.

Naše mezinárodní právo, zdravotní právo, a programy práva duševního vlastnictví patří mezi špičku v zemi. Kurzy vedení a zkušenosti z praxe jsou naplněny v našich inovativních učebních osnovách. Všichni studenti začínají pracovat se skutečnými klienty v prvním ročníku a účastní se semestrální, prezenční nebo celoroční praxe na poloúvazek během třetího ročníku.

Časopis National Jurist nás jmenoval mezi top 25 právnické školy, které poskytují nejlepší právní příležitosti ve veřejném zájmu, a mezi svou první " čestnou rolí právnických škol", které poskytují nejlepší praktický výcvik.

Nabízíme tituly JD, LLM a SJD, stejně jako deset dvoustupňových programů.

Studenti JD navíc mohou studovat v zahraničí po 1L roce na 17 partnerských školách nebo během 3L roku absolvovat zahraniční titul LLM na třech partnerských školách:

 • Papežská univerzita Comillas v Madridu,
 • Univerzita Middlesex v Londýně,
 • Univerzita v Paříži Dauphine

Naše rostoucí přítomnost

Asi dvě třetiny našich studentů jsou mimo Ohio a více než 10 000 absolventů žije a pracuje po celém světě. Naši absolventi jsou zaměstnáni v široké škále právních, vládních, neziskových a obchodních prostředí. Mnoho našich hliníků jsou generální ředitelé, partneři advokátní kanceláře, vládní úředníci, a další uznávaní vůdci.

Odborná fakulta

Máme příjemné, přátelské prostředí, které podporuje spolupráci mezi profesory, správci, zaměstnanci, studenty a absolventy. Když se připojíte k naší právnické škole, jste součástí naší legální rodiny.

Mise

V Case Western Reserve University School of Law, rozmanitost je základní hodnotou. Usilujeme o inkluzivní prostředí, ve kterém se všichni členové cítí oprávněni účastnit se komunity, podpora kreativní energie a vhledů, které vedou k lepší instituci.

Zahrňujeme lidi všech rasových, etnických, kulturních, socioekonomických, národních a mezinárodních prostředí, vítáme rozmanitost myšlení, pedagogiky, náboženství, věku, sexuální orientace, genderové identity/projevu, politické příslušnosti a postižení.

Snažíme se vytvořit kulturu inkluze, která podporuje vztahy a interakce mezi lidmi různého prostředí, kultura, která zvyšuje lidskou důstojnost, aktivně snižuje předsudky a diskriminaci, a zlepšuje kvalitu života každého v naší komunitě.

Co děláme

Vytváříme, rozvíjíme a udržujeme partnerství mezi právnickou školou, univerzitou, právními organizacemi, absolventy a dalšími komunitními partnery na podporu iniciativ rozmanitosti a inkluzivity. To zahrnuje školení o rozmanitosti a inkluzi a akce k vybudování podpůrné komunity.

Náš program je veden výborem fakulty, zaměstnanců, studentů, absolventů a vedoucích univerzitní rozmanitosti, stejně jako členové právních komunit v Clevelandu a větším Ohiu. Spolupracujeme na vytvoření rozmanitého strategického plánu a iniciativ, díky nimž bude právnická škola různorodým a inkluzivním místem pro všechny studenty, personál, a fakulta.

Propojená instituce

Jsme součástí Case Western Reserve University, vysoce hodnocené výzkumné instituce s více než 6 600 postgraduálními a profesionálními studenty a více než 5 150 vysokoškolských studentů.

Univerzita je také domovem několika dalších postgraduálních škol - z nichž mnohé spolupracujeme pro duální tituly:

 • Weatherhead School of Management;
 • Lékařská fakulta;
 • Případová škola inženýrství;
 • Škola ošetřovatelství Frances Payne Bolton;
 • Škola zubního lékařství;
 • Škola postgraduálních studií;
 • Jack, Joseph a Morton Mandel School of Applied Social Sciences; a
 • Vysoká škola umění a věd.

Žebříčky

 • Číslo 9 ve zdravotnickém právu — US News & World Report, vydání žebříčku 2021.
 • #24 v mezinárodním právu — US News & World Report, vydání žebříčku 2021.
 • #40 v právu duševního vlastnictví — US News & World Report, vydání žebříčku 2021
 • #44 v klinickém vzdělávání, US News and World Report, vydání žebříčku 2021.
 • #30. celostátní hodnocení fakulty pro vědecký dopad – Heald a Sichelman Study, 2019.

Naše fakulta je ve vědeckém dopadu na 30. místě v zemi. Jsou uznávanými odborníky ve svých oborech a jejich hlavní prioritou je úspěch našich studentů.

Místa

 • Cleveland

  Case Western Reserve University School of Law Foreign Graduate Legal Studies 11075 East Boulevard

  Otázky