Keystone logo
University of Colorado Boulder Technologie a právo duševního vlastnictví
University of Colorado Boulder

Technologie a právo duševního vlastnictví

Boulder, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Colorado Law využívá svého umístění v metru Denver-Boulder, který je srdcem jednoho z předních telekomunikačních a technologických uzlů v zemi, včetně společností Centurylink, DISH Network, CableLabs, Level 3 Communications, Sun Microsystems a Time Warner Telecom. Boulder má také živou podnikatelskou komunitu s mnoha začínajícími a rozvíjejícími se společnostmi, kterou výzkumníci Federální rezervní banky v Bostonu zařadili na 1. místo jako nejvýkonnější malé město v oblasti investic rizikového kapitálu a na 2. místo v Americké asociaci elektroniky procento pracovníci zaměstnaní ve špičkových technologiích.

Colorado Law vyvinul jeden z nejkomplexnějších právních programů v zemi zaměřený na informační technologie. Technologičtí právníci se zabývají zajímavými politickými výzvami a novými právními problémy a řadí se mezi nejspokojenější v rámci právnické profese. Zákon Colorado je tím správným místem ve správný čas pro ty, kteří se zajímají o zkoumání hranic podnikatelského práva, technologické politiky a duševního vlastnictví.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • LL.M. v právu duševního vlastnictví a technologií
    • Washington, Spojené státy americké
  • LL.M v oblasti duševního vlastnictví
    • Concord, Spojené státy americké
  • LL.M./MSL v právu duševního vlastnictví
    • Washington, Spojené státy americké