Keystone logo
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Úvod

Cleveland-Marshall je student-střed právní škola, zaměřená na vytváření příležitostí. V rámci svého strategického plánu, škola vypadá zapsat různorodý soubor jednotlivců - a dělá vše, co je v jejích silách, aby utvářet vzdělávací zkušenost, která splňuje potřeby každého jednotlivce, aby jim výhodu, jak vypadají, aby dosáhli svých cílů konečné.

Klíčem k úspěchu Cleveland Marshall ve svém zaměření na jednotlivce je nadřazený základem zdrojů, které má k dispozici ve prospěch každého studenta a absolventa.

Nachází se v centru města Cleveland, Cleveland-Marshall College of Law na Cleveland State University paliv jeden z národa je nejvíce prosperující právní trhů.

Téměř 120 let starý instituce byla první zákon škola v Ohiu přiznat ženám, a to byl jeden z prvních právnických fakult v Ohiu přiznat menšiny. Závazek k rozmanitosti zůstává jedním z školy nejsilnějších hodnot, a v roce 2010, Cleveland-Marshall se stal vůbec prvním držitelem rozmanitosti Matters Award, kterou předložila Rada Law School přijímací. Škola má dlouholetou tradici příležitosti, a je důsledně uznávána pro své part-time program. Výjimečně silné klinické Přítomnost školy, spolu s prosperující pro bono programu, který hodiny více než 11.000 studentů dobrovolnických hodin za rok, učinila Cleveland-Marshall pilířem společnosti.

  1. století C | M | LAW se ukazuje, že škola příležitostí může být i škola dokonalosti.

Studenti jsou vystaveny state-of-the art sporů technologie Trial soudní síni, technologicky nejvyspělejší učení v soudní síni v Ohiu a jedna z prvních v zemi. Centrum pro právo zdravotnictví a politiku přímo připojí studenty k rozsáhlé lékařské síť v regionu, a průkopnický Great Lakes Sport a zábava Rechtacadémie ponoří posluchače v praktickém výcviku v rostoucí oblasti práva.

Cleveland-Marshall chlubil 93 procent bar průchod sazby na 07 2013 Ohio advokátní zkoušku, na druhém místě za Ohio State mezi ohijských devíti právnických fakult.

Řízení bylo dosaženo, je strategický příprava bar Program Cleveland-Marshall, včetně inovativní spolupráci s poskytovatelem bar přípravka, Barbri, která umožňuje všem studentům Cleveland-Marshall hranu směrem k úspěchu.

Škola je jedním z prvních právních školách v zemi nabízí strategickou podporu pro podnikatelské studenty.

Úspěšnou sólovou Praktici vytvořil pracovní skupinu, která nabízí školení, podporu a poradenství pro studenty se zájmem o zahájení jejich vlastní praxi, limitován podle Solo právní praxe inkubátoru, otevření na jaře 2014. Inkubátor je jedním z méně než 10 celostátní nachází na právo areálu školy a dodá kancelářských prostor, zdroje a podporu pro postgraduální podnikatele.

Uskutečněné fakulty poskytují solidní základ akademické a přinést širokou škálu vědecké a praktické znalosti.

Cleveland-Marshall zaměstnává vlivný fakulty, kteří mají znalosti o nejnovějším problémy, kterým čelí oblast jejich speciality, protože jsou mezi přední výzkumy a odborníků v těchto oblastech. Výuka je první prioritou fakulty, kteří vykazují mimořádnou obětavost a ochotu spolupracovat s jednotlivými studenty. Členové Cleveland-Marshallovy fakulty jsou odborníky v oblasti relevantní a rychle rostoucí oblasti praxe, včetně ochrany životního prostředí, zdravotnictví a kosmického práva.

Koncentrace Cleveland-Marshall je na studenta.

Studenti si zvolit svou vlastní cestu, a jsou povzbuzovány, aby vytvořily směs tříd a zásnubní zkušeností, aby co nejlépe připravit na práci ve sporu, správního či advokacie kariéru svého výběru. Více než 30 studentských organizací, včetně tří uznávaných studentských časopisů, rozšíří na třídě studia a rozvíjet studenty dále ve specializovaných oblastech svého výběru.

Praktická aplikace třídních studia je důraz od prvního týdne právnické fakulty.

Během týdne orientace, jsou studenti vystaveni zákona v akci během inovovaného zabývá učení den. Každý student má zajištěnou praktické zkušenosti, než absolvoval přes záběru požadavku učení, splnil přes klinice nebo externship. Podél cesty, studenti poslouchat a zapojily se do myšlenkových vůdců, kteří poskytují výjimečné poznatky z let strávených ve svém daném oboru.

Cleveland-Marshall podporuje kulturu spolupráce.

V CM prostředí studenti často mohli jeden druhého, jako spojenci, ne protivníky. Studenti školy mají pověst pro práci společně ke vzájemnému prospěchu, jak se prosadit společné výzvy právnické fakulty. Studenti a absolventi důsledně odkazovat spolužáky jako některé ze svých nejbližších přátel, a často dokonce budovat pozice a dokonce i kariéru po práci s kolegy absolventi Cleveland-Marshall.

Central k úspěchu Cleveland Marshall je jeho silnou absolventů základní, pravděpodobně jeden z nejvíce zabývají a podpůrných sítí právníků v národě.

Cleveland-Marshall absolventů jsou zastoupeny v soudním míst v místní státní i federální úrovni, a jako prominentní podnikatelé, státní úředníky a generální ředitel ve všech padesáti státech a na mezinárodní úrovni. Talentovaní absolventi běžně dát zpět do školy a pomoci průvodce a rádce naše studenty do advokacie.

Spojení Cleveland-MCleveland-Marshall nekončí, když žák chodí ven jako absolventa.

Cleveland-Marshall rodina absolventů je celoživotní zdroj lékařů, kteří jsou nedílnou součástí pomoci jeden druhému naplnit své sny. Výjimečná Úřad plánování kariéry je k dispozici nejen pro absolventy, kteří získali první místo, ale na pomoc Absolventi růst po celou dobu své kariéry. Absolventi mají zájem podnikatelské prostředí jsou k dispozici neocenitelnou strategickou podporu, včetně inovativní nové sólové praxe inkubátoru.

Cleveland-Marshall silné spojení s právníky, spolu s uvolněného přístupu k zážitkové pedagogiky a zaměřit se na plánování kariéry na úspěch, v polohách Cleveland-Marshall jako lídr v oblasti se vyvinulo, inovativní právnického vzdělání.

Místa

  • Cleveland

    1801 Euclid Avenue, OH 44115, Cleveland

    Programy

    Otázky