Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Úvod

Católica Global School of Law byla založena v roce 2009 a od té doby se stala epicentrem rostoucího zaměření Universidade Católica Portuguesa na nadnárodní právní vzdělávání. Se sídlem v Lisabonu - geografický a strategický most mezi Evropou a Spojenými státy -Católica Global School of Law byl vytvořen se základním účelem přípravy budoucích generací právníků na praxi v kontextu mnoha jurisdikcí a různých právních zdrojů.

Od svého založení se Católica Global School of Law podařilo dosáhnout řady cílů. Přilákala pozoruhodné skupiny učenců, rezidentních i hostujících, a kohorty postgraduálních studentů z více než 50 různých národností, oba pocházející z prestižních právnických fakult z celého světa. Spustila čtyři nejmodernější programy: LL.M. Právo v evropském a globálním kontextu , LL.M. Mezinárodní obchodní právo , LL.M. Právo v digitální ekonomice a globální Ph.D. v právu . Kvalita těchto programů byla po mnoho let soustavně uznávána deníkem Financial Times, který vybral Católica Global School of Law jako jednu z nejinovativnějších právnických škol na světě.

Celkově se Católica Global School of Law podařilo rychle stát klíčovým centrem právní výuky a výzkumu v kontinentální Evropě, protože byla zakládajícím členem Globální ligy právnických fakult a nedávno se připojila k Evropské síti právnických fakult.Poslání a hodnoty


Naše vize

Ve Católica Global School of Law se snažíme být lídry v tom, co děláme, poskytovat špičkové právní vzdělání a zajistit, že se řadíme mezi nejlepší světové právnické fakulty na světě.


Naše mise

Naše poslání je dvojí.

Za prvé, jsme odhodláni neustále vyvíjet inovativní programy, abychom připravili studenty na příštích 30 let a pomohli jim pokračovat v mezinárodní právní kariéře na nejvyšší profesionální úrovni. Abychom tohoto cíle dosáhli, shromáždili jsme pozoruhodnou fakultu s učenci a odborníky z praxe, kteří přijali výukový přístup předpokládaný v našich programech.

Za druhé, naším cílem je produkovat průkopnický právní výzkum, který zajišťuje široký přístup ke znalostem, které jsou produkovány v Católica. To je důvod, proč jsme pro naši rezidentní fakultu nabírali některé z nejslibnějších akademiků ve svých oborech – vědce, kteří jsou schopni provádět kolaborativní a působivý výzkum.


Naše hodnoty

  • Poskytujte špičkové právní vzdělání
  • Mít společenský dopad na národní i mezinárodní úrovni
  • Rozvíjejte nové rámce myšlení
  • Vytvářejte špičkový právní výzkum
  • Podporujte etické chování
  • Podporujte rozmanitost a inkluzivitu v našem studentském kolektivu

Místa

Otázky