Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Úvod

Católica Global School of Law , založená v roce 2009, se od té doby stala epicentrem rostoucího zaměření Universidade Católica Portuguesa na nadnárodní právní vzdělávání. Católica Global School of Law se sídlem v Lisabonu – geografickém a strategickém mostě mezi Evropou a Spojenými státy – byla vytvořena se základním účelem připravit budoucí generace právníků na praxi v kontextu různých jurisdikcí a různých právních zdrojů.

Od svého založení se Católica Global School of Law podařilo dosáhnout řady cílů. Přilákala pozoruhodné skupiny učenců, rezidentních i hostujících, a kohorty postgraduálních studentů z více než 50 různých národností, oba pocházející z prestižních právnických fakult z celého světa. Spustila čtyři nejmodernější programy: LL.M. Právo v evropském a globálním kontextu , LL.M. Mezinárodní obchodní právo , LL.M. Právo v digitální ekonomice a globální Ph.D. v právu . Kvalita těchto programů byla po mnoho let trvale uznávána deníkem Financial Times, který vybral Católica Global School of Law jako jednu z nejinovativnějších právnických škol na světě.

Celkově se Católica Global School of Law dokázala rychle stát klíčovým centrem právní výuky a výzkumu v kontinentální Evropě, protože byla zakládajícím členem Law Schools Global League a nedávno se připojila k Evropské síti právnických fakult.


Poslání a hodnoty

Na Católica Global School of Law se snažíme poskytovat bezkonkurenční akademické zkušenosti , které připraví naše absolventy na to, aby se stali lídry v právnické profesi. Zkušenosti, které poskytujeme, jsou založeny na základním přesvědčení: že studium práva není jen o zvládnutí právních pravidel, ale také o pochopení společenského, politického a ekonomického kontextu, ve kterém právo funguje.

Snažíme se podporovat kulturu excelence v právním vzdělávání a výzkumu podporou kritického myšlení, inovativního řešení problémů a mezioborové spolupráce. Naše fakulta se skládá z předních právních vědců a odborníků z praxe , kteří přinášejí do třídy bohaté znalosti a odborné znalosti v programech, které jsou navrženy tak, aby studentům poskytly globální pohled na právo. Upřednostňujeme také praktické učení prostřednictvím různých seminářů dovedností, diskutujících soudů a dalších zážitkových příležitostí, které našim studentům umožňují uplatnit své znalosti v prostředí reálného světa.

Vedoucí právnická fakulta musí být také podpůrnou komunitou, která si cení rozmanitosti, začlenění a sociální odpovědnosti . Ve společnosti Católica jsme odhodláni vytvářet prostředí, které je vstřícné a inkluzivní pro studenty ze všech prostředí, a také podporovat kulturu služeb, která odráží náš závazek vůči veřejnému zájmu.

V konečném důsledku je naším cílem produkovat absolventy, kteří jsou nejen vynikajícími právníky, ale také průkopníky, kteří budou mít pozitivní dopad na své komunity a společnost jako celek.

Místa

Otázky