Keystone logo
Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Úvod

Center for International Legal Studies - CILS / Centrum - je neziskovým právním výzkumným, školícím a vzdělávacím institutem, zřízeným a fungujícím jako společnost veřejného zájmu podle rakouského práva. Mezinárodní ředitelství sídlí v rakouském Salcburku od roku 1976. Jeho základním účelem je propagace a šíření znalostí mezi členy mezinárodní právní komunity. CILS pořádá každoročně několik seminářů v Evropě, Severní a Jižní Americe, Africe, Asii a na Středním východě. Tyto konference a schůzky byly certifikovány pro kredit CLE / CPD právnickou společností Anglie a Walesu, advokátní komorou Nizozemsko, státy Kalifornie, New York, Texas a další státy založené na vzájemnosti. Center for International Legal Studies od roku 1977 vyvinulo, koordinovalo a zveřejnilo více než 100 projektů právního výzkumu. Za jejich příspěvky do projektů CILS bylo uznáno téměř 5 000 právníků po celém světě. Více než 300 se přihlásilo k odběru kongresu členů CILS. Ostatní vážení akademici a odborníci podporují centrum jako řádní a čestní členové a přidružení členové. Program International Intern Practice Internship Program střediska umisťuje mladé právníky a studenty práv do vzdělávacích pozic u advokátních kanceláří v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii a Africe. Tito stážisté mohou také získat kredit v programech JD nebo LLM svých právnických škol a CILS za tímto účelem udržuje také institucionální spolupráci s několika právnickými školami. Prostřednictvím Programu navštěvujících profesorů umísťuje středisko zkušené odborníky na návštěvu profesorů v institucích ve východní Evropě a bývalých sovětských republikách. Od začátku programu v roce 2006 přijalo více než 300 vedoucích právníků téměř 700 jmenování.

FDI2015xs

Ve spolupráci s Lazarski University ve Varšavě, Lixin University v Šanghaji a Středoevropskou univerzitou ve Vídni nabízí centrum LLM v nadnárodní obchodní praxi pro absolventy práva a odborníky z praxe. LLM vyžaduje uspokojení 21 kreditů za období dvou až tří let. Cyklus I se vyučuje ve Vídni v Rakousku, cyklus II se vyučuje v čínské Šanghaji a cyklus III se vyučuje ve Varšavě v Polsku. Residerntial cyklu I je povinný. Relace cyklu II a cyklu III jsou volitelné. Patnáct kreditů je k dispozici online. Center for International Legal Studies organizuje a založilo společně se společnostmi SULS, PUSL, DIS a KCL mezinárodní přímou investici pro přímé zahraniční investice, premiérovou soutěž mezi investory a státem. Centrum spravuje konsorcium mezinárodního obchodního práva, alianci vybraných nezávislých právnických firem, které si navzájem pomáhají sloužit svým klientům na mezinárodní úrovni.

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137200_137156_LazarskiUniversityWarsaw.jpg

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpg

Stipendia Yorkhill Foundation

Dárek od t he Yorkhill Foundation umožňuje blány dobrodinci do fondu dvě plné školné stipendia, každý v hodnotě US $ 13.860, o účast v LL.M. v rámci nadnárodní obchodní praktika programu počínaje rokem 2021. Žadatelé by měli předložit osnov Vita, doprovázený dvěma dopisy a prohlášení uvádějící, proč c ompletion na LL.M. bude mít hodnotu nejen pro žadatele, ale i právní Společenství mezi žadatele nd veřejnosti t velký. Lhůta pro doručení žádosti o stipendium Yorkhill Foundation je 15 leden 2021.

Stipendia CILS Benefactors Inc.

CILS mecenáši Inc. je registrovaná charita, která nabízí finanční prostředky pro studenty z vybraných zemí, kteří by jinak nemohly dovolit účastnit se LL.M. program. CILS mecenáši Inc. poskytuje 20 až 50% školné stipendium, které začíná v roce 2021. Žádosti od kvalifikované studenty se posuzují na kdo dřív přijde, ten dřív mele základ. Lhůta k podání žádosti o 50% stipendium na 30 dní před zahájením akademického zasedání. Jakmile je udělen, bude stipendium nadále platí pro všechny úvěry (obytné, distančního vzdělávání a stáží) potřebných k dokončení LL.M. v nadnárodní obchodní praxi. CILS mecenáši Inc byl liberální při poskytování finančních prostředků. Přímé žádosti o financování Center for International Legal Studies s předložením LL.M. aplikace.

Místa

 • Warsaw

  Warsaw, Polsko

  • Shanghai

   Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, , Shanghai

   • Vienna

    Quellenstraße 51, 1100, Vienna

    Otázky