Keystone logo
Carl Albert State College

Carl Albert State College

Carl Albert State College

Úvod

Zde nabízíme studentům vzdělání na světové úrovni za dostupnou cenu. Carl Albert State College byl zvolen Best Community College v Oklahomě; v současné době je v žebříčku národů č. 11 v míře promoce na vysokých školách; a nabízíme nejdostupnější školné a poplatky v regionu. Náš hlavní kampus je v Poteau s pobočkovým kampusem v Sallisaw a nabízíme 8 stupňů a 3 programy certifikátů zcela online.

Areál Poteau nabízí bydlení pro studenty, kteří chtějí mít plný vysokoškolský zážitek a účastnit se mnoha klubových klubů, aktivit a různých intramurálních her. Pokud se neúčastníte odpoledního klubového setkání, hraní volejbalu na rekreačním kurzu nebo absolvování několika hodin studijního pobytu v Learning Resource Center - je pravděpodobné, že ve sportovním komplexu stihnete odpolední hru Vikingů. Vikingská atletika zahrnuje baseball, softball, běh pro muže a ženy a týmy E-Sports.

Carl Albert State College je domovem jednotlivců ze všech oblastí života. Pro každého studenta Carl Albert State College , včetně pracujícího dospělého s dalšími závazky - nabízíme denní, večerní a online kurzy, které vyhovují vašemu nabitému programu. Ať už plánujete žít na akademické půdě, dojíždět nebo získat titul online - Carl Albert State College uspokojuje potřeby studentů efektivně, efektivně a ekonomicky. Poskytujeme studentům vynikající vzdělávací příležitosti, ať už po ukončení studia chtějí jít přímo do práce, nebo plánují přestup do další vzdělávací kariéry.

Místa

  • Poteau

    South McKenna Street,1507, 74953, Poteau

    Otázky