Keystone logo
Bucerius Law School

Bucerius Law School

Bucerius Law School

Úvod

Co rozlišuje Bucerius Law School ?

Bucerius Law School je první soukromá, nezisková právní škola v Německu. Bucerius Law School a financovaný jedním z největších soukromých nadací v zemi, Bucerius Law School vyznamenává svého jmenovatele Gerda Buceriuse, přičemž se zaměřuje na význam společenské služby a odpovědnosti za ostatní ve společnosti. Tato vizionářská instituce se neustále řadí mezi špičkové právnické školy v Německu, které dnes vzdělávají ty nejlepší a nejjasnější nové právní myšlenky. Studenti Bucerius vynikají na německých státní zkouškách a pokračují v práci s předními národními a mezinárodními právními firmami a korporacemi, vládními odděleními a univerzitami.

Co nabízí Bucerius Law School ?

V srdci Evropy se Bucerius Law School spojí svět - nabízí právní výchovu, praktické zkušenosti a mezinárodní síť, aby své studenty nastavila na úspěšnou a naplňující kariéru v dnešním stále globalizovanějším světě. Bucerius si uvědomuje důležitost mezinárodního vzdělávání a pěstuje rozsáhlou mezinárodní síť téměř 100 partnerských univerzit po celém světě a vlastní zastoupení ve Spojených státech. Bucerius přitahuje proslulé učence a instruktory z nejlepších právních institucí na světě, aby přednášeli své letní programy anglického jazyka, magisterské právo a podnikání a mezinárodní program výměny.

Jaké programy jsou k dispozici pro zahraniční studenty?

Bucerius Master of Law and Business (MLB) je jednoletý program, který nabízí mladým profesionálům kombinaci teorie a praxe v intimním prostředí se zaměřením na individuální pozornost a profesionální vedení. Bucerius nabízí 3 intenzivní, třítýdenní letní programy pro pokročilé studenty a mladé profesionály v následujících oblastech: Mezinárodní obchodní právo, Licenční transakce v oblasti duševního vlastnictví, Právní technologie a operace. Jednosemestrální mezinárodní výměnný program doplňuje studium studentů na jejich domácích univerzitách nejen prostřednictvím odpovídajících kurzů, ale i kulturních averzí, historických zájezdů a možností cestování.

S inovací jako puncem, Bucerius Law School nadále vyvíjí nové programy a služby, jako je Bucerius Executive Education a řízení konferencí a událostí. Všechny programy Bucerius jsou navrženy tak, aby účastníkům pomohly prohloubit své teoretické a praktické znalosti, zapojily se do diskuse se svými mezinárodními protějšky a rozvíjely svou profesionální síť.

Místa

  • Hamburg

    Bucerius Law School Jungiusstrasse 6

Otázky