Keystone logo
Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Úvod

Od roku 1991, Brickfields Asia College (BAC) se etabloval jako nejrychlejší a nejchytřejší způsob, aby práva Spojeného království, podnikání stupňů. Poté, co poslal více než 6500 zákon absolventů v praxi, vysoká škola vybudovala vynikající pověst jako poskytovatel kvalitního vzdělávání. Jeho absolventi jsou velmi vyhledávané místními i mezinárodními firmami ve veřejném i soukromém sektoru.

BAC má v současné době partnerství a vztahy s více než 20 zahraničních univerzit (většinou ve Spojeném království) a profesních organizací, které nabízejí svým studentům přístup k více než 70 world-class Právo a podnikání diplomů a profesních kvalifikací, které mohou být dokončeny na místě, nebo v zahraničí.

BAC vyrobila více než 200 světových a National nejlepších studentů, rezervace Nobelovy ceny, 1. třída a 2. svršky v posledních dvou letech sám. Úspěch studentů vitríny závazek BAC je poskytovat nevšední vzdělávací zkušenosti. Jako uznání tohoto, BAC získal Brand laureát nejlepší značka v právní výchovy pro rok 2012 a rozpoznávání malých a středních podniků Award 2013 pro Service Excellence.

BAC je proslulý fakulty vysoce kvalifikovaných akademických pracovníků a zkušených praktiků jsou pilířem BAC Úspěšný příběh v poskytování svým studentům nejlepší. Spolu s metodicky prozkoumaných a připravených výukových materiálů, e-learningový portál poskytuje podporu kolo-pro-hodinové k tomu, aby každý student realizovat jejich skutečný potenciál.

BAC se zavázala k tomu, že vzdělávací zkušenost každého studenta na vysoké škole příjemné, obohacující a úspěšný při současném zvýšení jejich kvalifikace, aby byla zajištěna jejich budoucí úspěch. BAC se těší na studenty, aby se jejich vzdělávací zkušenosti na vysoké škole příjemné, obohacující a úspěšné.

Místa

  • Shah Alam

    Jalan Utara, Section 14, , 46200, Shah Alam

  • Kuala Lumpur

    Jalan Tun Sambanthan 68-2 , 50470 , Kuala Lumpur

    Otázky