Keystone logo
Boston University School of Law

Boston University School of Law

Boston University School of Law

Úvod

Proč právo BU?

Boston University School of Law je jednou z nejlepších právnických škol v zemi s historií excelence sahající až do roku 1872. Naše fakulta je trvale uznávána za výjimečnou výuku, vynikající stipendia a transformativní mentorství. S více než 25 000 absolventy žijícími ve všech 50 státech a více než 100 zemích po celém světě mají naši absolventi přístup k rozsáhlé globální síti, která přispívá k jejich profesnímu úspěchu. Komplex BU Law, který se skládá z nejmodernější budovy Sumner M. Redstone a přilehlé 17patrové věže, se nachází v srdci Bostonu s výhledem na řeku Charles.

Akademici

Kurz na BU Law je nepochybně náročný. Ale odměny jsou stejně účinné. Se slavnými a uznávanými členy fakulty jako průvodci se vyzvěte výběrem z více než 200 kurzů a seminářů, které vás mohou připravit na různé oblasti praxe – jeden z nejhlubších osnov právnických fakult v zemi. US News & World Report zařadila několik našich programů mezi nejlepší v zemi, včetně Health Law (#5) a Intellectual Property (#11). Můžete také neustále zdokonalovat své odborné znalosti v jednom ze čtyř programů LLM, 16 dvoustupňových nabídkách nebo několika certifikačních programech. Nebo získejte mezinárodní expozici v jednom z 20 studijních programů v zahraničí na 18 místech po celém světě. Jinými slovy, právo BU nenabízí nedostatek příležitostí k růstu – jako právníka i člověka.

Diverzita na BU School of Law

Otevřeno pro každého od 70. let. 70. léta 19. století.

Od svého založení v roce 1872 nabízí Boston University School of Law právní vzdělání všem kvalifikovaným studentům bez ohledu na rasu, pohlaví nebo náboženství. Ve skutečnosti jsme byli jedni z prvních, kteří tak učinili dávno před většinou škol – a proto se mnoho našich studentů stalo „prvními“ ve svých oborech.

Síť podpory

Závazek BU Law vůči různorodému studentskému sboru začíná dlouho předtím, než dorazíte do kampusu, a sahá daleko za promoci.

 • Před školou: Během léta budete ve spojení se spolužákem z vyšší třídy, který vám může odpovědět na vaše případné otázky. Pak se můžete rozhodnout navštívit Be Yourself Orientation, dvoudenní sérii uvítacích akcí pro barevné studenty, ty, kteří se identifikují jako LGBTQIA, a jejich spojence před obecnou orientací.
 • Jako student: Najdete zde dobře vyvinutý systém podpory a mentorství, který vám pomůže prožít čas strávený na právnické fakultě. Mezi několik lidí, kteří pro vás fungují jako zdroje, patří:
 • Fakulta: Kromě vašeho fakultního poradce, který vám pomůže při akademických a profesních rozhodnutích, vám bude přiřazen fakultní mentor se společnými osobními nebo profesními zájmy. Můžete mít také příležitost působit jako výzkumný asistent pro profesora, jehož konkrétní akademické cíle jsou v souladu s vašimi, nebo spoluautory článku s profesorem.
 • Administrátoři: Dean Onwuachi-Willig pořádá pravidelné radnice, úřední hodiny a další neformální setkání jako platformu pro váš hlas. Associate Dean for Equity, Justice & Engagement usnadňuje najímání a školení fakult v souladu s našimi institucionálními hodnotami pro spravedlivé vzdělávací zkušenosti. Velmi přístupná Studentská kancelář nabízí četné zdroje, akademické i osobní, na podporu studentů práv. A ředitel pro diverzitu studentů, spravedlnost a angažovanost, určený BU Law, se věnuje kultivaci komunity, která vítá různorodé jednotlivce a širokou škálu přesvědčení, nápadů a názorů. Seznamte se s ředitelem Diversity, Equity & Engagement.
 • Studenti vyšší úrovně: Právo BU je známé svou výjimečně přátelskou komunitou a studenti vyšší úrovně jsou hnací silou této pověsti. Ať už je to váš oficiální studentský poradce nebo starší student, který vám bez vyzvání pošle e-maily s poznámkami, když zmeškáte hodinu, 2 a 3L na vás dávají pozor, což mnoho právnických fakult nemůže říct.
 • Studentské organizace: BU Law má více než 30 studentských organizací – včetně dvanácti afinitních skupin – zaměřených na osobní záležitosti, profesní nebo speciální zájmy a sociální zájmy. Tyto skupiny často pořádají networkingové akce s profesionály z komunity a absolventy, což nás přivádí k…
 • Absolventi: Síť BU Law téměř 25 000 absolventů praktikujících v různých oblastech po celém světě je nejlepším zdrojem kariéry. Budete spárováni s alumni mentorem jako 1L, abyste mohli okamžitě těžit z poradenství a kariérního poradenství někoho, kdo praktikuje v oboru, sektoru nebo geografické lokalitě, která vás zajímá.
 • Při hledání zaměstnání: Úřad pro rozvoj kariéry a veřejné služby (CDO) s vámi bude úzce spolupracovat, aby určil vaši profesní dráhu a kroky, které musíte podniknout, abyste se na ni připravili. Váš kariérní poradce, právník, který dříve působil v oblasti práva, o kterou se zajímáte, vám představí naše rozsáhlé náborové programy, naši rozsáhlou síť absolventů a mnoho dalších kariérních zdrojů, které máte jako student práv na BU k dispozici.
 • Jako alum: Podpora nekončí promocí. Nejen, že budete mít obrovskou profesionální síť absolventů práva BU, ale CDO také nadále podporuje absolventy při hledání kariéry a programy jako Program pomoci při splácení úvěru nabízejí odpuštění půjček absolventům praktikujícím ve veřejném sektoru.

Přijímací řízení

Místa

 • Boston

  765 Commonwealth Avenue, 02215, Boston

Otázky