Keystone logo
Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Úvod

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law je jedinou dominikánskou právnickou fakultou ve Spojených státech a první americkou právnickou fakultou, která je součástí univerzity založené náboženskými ženami. Škola práva se snaží nabízet kvalitní právní vzdělání v pečujícím prostředí s náboženským rozměrem. Studium a reflexe vedou k informovaným činům a závazek k sociální spravedlnosti vede ke spolupráci. Škola práva podporuje nejvyšší standardy etiky a kompetencí v oblasti výkonu práva a jiných činností. Škola práva se snaží vyzvat studenty, aby přijali intelektuální, osobní, etické, duchovní, ekologické a sociální odpovědnosti v atmosféře akademické svobody. Program se snaží vybavit své absolventy, aby mohli aplikovat znalosti, hodnoty a dovednosti, které získají, na posílení osobního růstu, právnické profese, soudního systému, společnosti a pozemské komunity. V rámci své katolické dominikánské tradice si škola práva váží záležitostí víry prostřednictvím náboženské svobody. Škola práva se snaží posílit rozmanitost v naší komunitě a profesi. Podporuje nábor a udržení členů málo zastoupených skupin, zejména rasových a etnických menšin, za účelem vytvoření rozmanitějších fakult, zaměstnanců a studentů.

Fakulta Barry Law, která je kvalifikovaná a oddaná svému povolání, má vynikající pověst ve výuce, stipendiu a službě. Jako bývalí diplomaté, vyjednavači, obhájci lidských práv, vědci a účastníci sporu přinášejí členové naší fakulty úroveň znalostí a odhodlání, které lze získat pouze prostřednictvím zkušeností. Na oplátku předají toto různorodé školení vám, studentům práv.

Barry podporuje a podporuje intelektuální život, zdůrazňuje celoživotní učení, růst a rozvoj. Univerzita provádí vědeckou a kritickou analýzu základních otázek lidské zkušenosti. Při hledání pravdy prosazuje univerzita vývoj řešení, která podporují společné dobro a humánnější a spravedlivější společnost.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Orlando

    East Colonial Drive,6441, 32807, Orlando

    Otázky