Keystone logo
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

Úvod

American University Washington College of Law byla založena v roce 1896 Ellen Spencer Mussey a Emma Gillett v době, kdy ženy byly z velké části vyloučeny z advokacie. Program online magisterských studií právnické fakulty ctí legacy svých zakladatelů tím, že poskytuje vysoce kvalitní právní vzdělání, které umožňuje odborníkům využívat své právní schopnosti k tomu, aby se vrátili ke své komunitě.

Program je určen pro ne-právníky, kteří mohou využívat základní právní školení, ale nechtějí se stát praktikovými právníky. Studenti se účastní živých online kurzů, kde spolupracují s fakultou a naučí se právním postupům a koncepcím, které mohou zvýšit jejich schopnost vykonávat svou práci. Kurikulum se zaměřuje na právní témata, jako je dodržování předpisů, zákon o zdravotní péči, kybernetické právo a obchodní právo, které pomáhají připravit studenty na uplatňování právních dovedností v celé řadě průmyslových odvětví.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Washington

    Nebraska Avenue Northwest,4300, 20016, Washington

Otázky