Keystone logo
American University

American University

American University

Úvod

American University využívá sílu a účel stipendia, učení se, a komunita ovlivnit náš měnící se svět. Od udržitelnosti přes sociální spravedlnost až po vědy, Fakulta AU, studenti, personál, a absolventi jsou tvůrci změn.

Společnost byla založena v roce 1893 aAmerican University je významnou soukromou institucí, která se nachází v hlavním městě státu Washington, DC. S konkurenčně silným interdisciplinárním zaměřením, akademickými programy založenými na politikách a působivých studentských aktivistů a absolventů nabízí AU více než 135 magisterských studijních programů ze sedmi škol.

Univerzita dostatečně malá na to, abyste se cítili viděni a dostatečně velká, aby přilákala historické osobnosti do kampusu, aby zapojila naši komunitu do důležitých otázek. American Universityje známý tím, že připravuje generace vědců, kteří se stávají národními a mezinárodními veřejnými vůdci a agenty změny v celé naší globální komunitě.

Mise

Posílit znalosti, podporovat intelektuální zvědavost, budovat komunitu a posilovat životy účelu, servis, a vedení.

Vize

American University je přední výzkumná univerzita zaměřená na studenty, kde vášniví studenti, odvážní vůdci, angažovaní učenci, inovátoři, a aktivní občané uvolňují sílu společného objevování. Spolupracujeme s klíčovými organizacemi ve Washingtonu, DC, kraj, a po celém světě, abychom zlepšili lidský stav, poučit se z široké škály zkušeností a stáží, vytvářet smysluplnou změnu, a řešit současné a vznikající výzvy společnosti.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Zahraniční studenti

  Znalost anglického jazyka

  Místa

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  Otázky