Keystone logo
American University

American University

American University

Úvod

American University využívá sílu a účel stipendia, učení se, a komunita ovlivnit náš měnící se svět. Od udržitelnosti přes sociální spravedlnost až po vědy, Fakulta AU, studenti, personál, a absolventi jsou tvůrci změn.

Společnost byla založena v roce 1893 aAmerican University je významnou soukromou institucí, která se nachází v hlavním městě státu Washington, DC. S konkurenčně silným interdisciplinárním zaměřením, akademickými programy založenými na politikách a působivých studentských aktivistů a absolventů nabízí AU více než 135 magisterských studijních programů ze sedmi škol.

Univerzita dostatečně malá na to, abyste se cítili viděni a dostatečně velká, aby přilákala historické osobnosti do kampusu, aby zapojila naši komunitu do důležitých otázek. American Universityje známý tím, že připravuje generace vědců, kteří se stávají národními a mezinárodními veřejnými vůdci a agenty změny v celé naší globální komunitě.

Mise

Posílit znalosti, podporovat intelektuální zvědavost, budovat komunitu a posilovat životy účelu, servis, a vedení.

Vize

American University je přední výzkumná univerzita zaměřená na studenty, kde vášniví studenti, odvážní vůdci, angažovaní učenci, inovátoři, a aktivní občané uvolňují sílu společného objevování. Spolupracujeme s klíčovými organizacemi ve Washingtonu, DC, kraj, a po celém světě, abychom zlepšili lidský stav, poučit se z široké škály zkušeností a stáží, vytvářet smysluplnou změnu, a řešit současné a vznikající výzvy společnosti.

Vlastnosti kampusu

Epicentrum dopadu

Náš 90akrový kampus, zasazený v rezidenční čtvrti Washingtonu, DC, vám poskytuje výhody tradičního vysokoškolského prostředí v kombinaci s jedinečným přístupem k energii, kultuře a příležitostem hlavního města naší země.

Jsme intimní komunita v městském městě, kde úžasné památky našeho města nejsou nikdy daleko od pohledu. Odpočiňte si se svými přáteli na našem krásném pozemku (určené arboretum) na okamžik; příště si udělejte improvizovaný výlet do National Mall.

Ať už se učíte v našich stoletých strukturách a nejmodernějších zařízeních, zažíváte umění v našich muzeích a divadlech nebo se vydáváte do města, American University nabízí nekonečné možnosti.

  Přijímací řízení

  Zahraniční studenti

  Znalost anglického jazyka

  Žebříčky

  • #72 Nejlepší národní univerzita – US News & World Report 2022-2023
  • #5 College City získává vysoké známky – recenze Princeton Nejlepších 385 vysokých škol roku 2020
  • #51 Nejlepší hodnota pro vysokou školu (soukromá) – Kiplinger 2018 Nejlepší hodnota pro vysokou školu

  Místa

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  Otázky